Твір на тему: «Пісня єднає серця людей»


Рейтинг твору 5 на основі 1 голосів

Пісня — унікальний за своєю природою вияв людської душі. Насамперед витоки пісні треба шукати у ті часи, коли наші предки намагалися складати перші мелодії та поетичні твори. І недарма стверджують, що пісня — це народна душа. Адже й справді: у народних піснях відображено найяскравіші переживання та емоції українського народу, нерозривно пов’язані з його побутом та життям.

Кожного з нас пісня супроводжує усе життя, починаючи з народження, коли ми слухаємо мамині колискові, і закінчуючи останніми днями, коли наш земний шлях завершується заупокійними піснями.

Пісня не втратила своєї актуальності і в наш час, час великих швидкостей і новітніх технологій. Як і раніше, пісні не тільки слухають, а й співають, ними насолоджуються і захоплюються. Змінюються часи, разом з ними змінюються й пісні, але не змінюється їхня суть та призначення — дарувати людям естетичну насолоду, нести радість. І сьогодні пісня єднає людей, але не слід розуміти цей вислів у буквальному значенні. Скоріше, можна сказати, що пісня зближує певні категорії людей з однаковими смаками, спільними інтересами або віком.

Прикладом єднання людей через пісню може стати концерт відомої англійської групи «Queen», який відбувся на центральній площі нашого міста у минулому році. Музиканти виступали безкоштовно і прагнули віддати слухачам якомога більше позитивних емоцій. Колектив потішив присутніх своєю творчістю, вкладаючи в кожну пісню всю душу, усі переживання, емоції та почуття, водночас вражаючи неабиякою безпосередністю та щирістю. Аудиторія була немов зачарована виступом гурту. Техніка виконання пісень і майстерність музикантів вразили до глибини душі. Усі негаразди і буденні проблеми враз відійшли на другий план, мовби їх і не існувало, стали непотрібними, і в цілому світі залишилися лише музика й об’єднані спільною енергетикою люди.

І це тільки один з прикладів того, як пісня єднає серця людей. Я переконана, що пісня здатна творити дива, дарувати людям насолоду і щастя. Пісня — це бездонна криниця, з якої люди можуть століттями черпати цілющу життєву енергію. І поки в цьому світі буде існувати пісня, буде існувати й людина.