Твір на тему: «Опис мого будинку»


Рейтинг твору 4.2 на основі 10 голосів


Будинок, в якому я живу, височить над старим містом з білою вежею. Це найновіший будинок в нашому мальовничому мікрорайоні. Він побудований з білих бетонних плит з ажурними переплетеннями лоджій.

Моя сім’я живе на десятому поверсі, і всім це дуже подобається. З нашого балкону відкривається прекрасний краєвид на місто, яке лежить на долоні чарівною казкою. Будинки, дерева і, особливо, люди здаються просто іграшковими. Наче ти дивишся фільм, де швидко змінюються епізоди.

Під стать будинку і величезний дитячий майданчик з атракціонами. Ми можемо не ходити до міського парку, тому що в нашому дворі збудоване ціле містечко з гойдалками, теремками і фігурками героїв улюблених книг та казок.

Вранці, вирушаючи на автобусі в школу, я бачу мій будинок звідусіль, і навіть з вікна класу я дивлюся на нього та гордо показую однокласникам. Часто мої друзі приходять в наш двір погуляти на дитячому майданчику. Потім на ліфті ми піднімаємося в мою квартиру і, стоячи на балконі, годинами милуємося вечірнім містом. Нарешті, з кухні випливає ванільний запах свіжих пиріжків, якими моя бабуся щедро нас пригощає. Ми п’ємо запашний чай і прощаємось до завтра.

Я якось відразу і назавжди полюбив свій новий будинок так само сильно і самовіддано, як рідне місто і мою країну. Адже мій будинок — це для мене навколишній світ, повний нерозкритих таємниць і нерозгаданих загадок, які роблять моє життя цікавим і непередбачуваним.