Твір на тему: «Опис інтер’єру в художньому стилі»


Рейтинг твору 3.88 на основі 72 голосів

Варіант 1: Моя кімната

У позаминулому році ми отримали квартиру в новому районі . Я був дуже радий тому, що у мене з’явилася своя кімната. Вона не дуже велика, але затишна і світла, тому що знаходиться з сонячного боку. Вранці сонечко спочатку будить мене, а вже після поступово добирається до батьківської спальні.

Праворуч від входу в кімнату у мене влаштований маленький спортивний куточок. Я дуже люблю фізкультуру, тому щоранку роблю зарядку. Шведська стінка й гантелі допомагають мені бути спритним і сильним.

У кутку біля вікна розташований мій письмовий стіл. У ящиках столу зберігаються мої зошити, ручки, олівці, старі фломастери і ціла купа всяких корисних речей, які можуть стати в нагоді в будь-який момент. На столі стоїть стаканчик з заточеними олівцями і запасними ручками, калькулятор, стопкою лежать необхідні підручники. Я не люблю, коли на столі безлад, тому книги і зошити намагаюся після роботи повертати на місце. Над столом на стіні я приколов фотографії своїх улюблених кіноакторів: Джекі Чана, Брюса Лі та Жан-Клода Ван Дама. А над ними — полиця з книгами та журналами. Я не дуже люблю читати художню літературу (віддаю перевагу фільмам), але книги про спорт і музику обожнюю.

Зліва від вхідних дверей стоїть крісло-ліжко, на якому я сплю або слухаю музику. Поруч з ліжком — журнальний столик з магнітофоном і аудіокасетами з записами моїх улюблених гуртів. Коли я вдома, музика звучить у моїй кімнаті безперервно. У мене є музичні записи для будь-якого настрою.

На підлозі лежить великий красивий килим. Спекотного літа я відчиняю кватирку, лягаю прямо на підлогу і відпочиваю.

Я дуже люблю свою кімнату, адже в ній я можу побути зовсім один, а можу запросити друзів. Тут, збираючись навіть великою галасливою компанією, ми нікому з дорослих не заважаємо. Моя кімната — моя фортеця.

Варіант 2: Мій клас

Дуже багато уваги людина приділяє навколишнім умовам. Вона завжди намагається облаштувати навколо себе все так, щоб їй було зручно працювати чи відпочивати, щось досліджувати або проводити своє дозвілля. Особливо важливо правильно і комфортно організувати своє робоче місце, тому що від цього багато в чому залежать результати нашої праці.

Велику частину дня ми проводимо в школі. Місце, де ми щодня зустрічаємося з учителями, — це наш клас. Тому саме ця кімната повинна бути правильно і комфортно облаштованою.

Наша класна кімната дуже затишна. Кожна деталь її обстановки у розпорядженні до занять. Якщо говорять, що театр починається з гардеробу, тоді класна кімната — з входу. Двері нашого кабінету просто сяють від чистоти. На їхньому зовнішньому боці прикріплена табличка, яка вказує на основний предмет, якому присвячений інтер’єр класу. Наш — кабінет української мови та літератури. Як тільки переступаєш поріг і входиш до класу, опиняєшся в яскраво освітленій кімнаті. Навпроти дверей розташовуються три великих вікна. Крізь їхнє скло ллється ніжне і приємне сонячне світло. Воно ковзає по партах, грає відблисками на дошці і стінках шафи, висвітлює стенди. У похмурі дні клас освітлюють лампи, які розташовуються двома рядами на стелі. Їх десять, і приховані вони під круглими блакитними плафонами.

У класі шістнадцять парт. Вони розставлені в три ряди. За кожним учнем закріплене окреме робоче місце. Перед партами, біля вікна, знаходиться стіл для вчителя. На ньому завжди лежать наші робочі та контрольні зошити, необхідні для роботи на уроці картки і додатковий матеріал.

На стіні перед партами висить коричнева класна дошка. На такій дошці зручно працювати і вчителеві, і нам — учням. Над дошкою знаходиться портрет видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка. З його творчістю ми знайомимося з дитинства, а герої його творів є чудовими прикладами мужності і стійкості, честі та порядності.

У верхній частині стіни, протилежній вікнам, розташовано портрети видатних письменників, класиків української літератури. Нижче висить кілька стендів. Один з них тематичний. Він присвячений українській мові і літературі. Тут можна знайти пам’ятки з правопису деяких орфограм, рубрику «Цікаве мовознавство», рекомендації до виконання домашніх і творчих робіт. Другий стенд відображає життя нашого колективу. Це класний куточок. Тут з’являються нотатки про наші класні заходи, інформація про важливі та цікаві події, що відбуваються у світі, графа для привітань і графік чергувань. Щоб повітря в кабінеті був свіжим, на підвіконниках і стінних поличках ми поставили вазони з кімнатними рослинами.