Твір на тему: «Людина в добу великих змін: труднощі в розумі чи в дійсності»


Рейтинг твору 5 на основі 1 голосів

Нам довелося жити в епоху приголомшливих відкриттів та великих змін у всіх сферах життя суспільства. Слід тільки уважніше придивитися, і можна побачити, що з кожним днем людина розширює свої знання і з успіхом використовує їх у побуті та виробництві, тим самим покращуючи й полегшуючи власне життя і життя оточуючих. Історики і вчені називають наш час найкращим етапом за всю історію розвитку людства. Наше життя стало комфортним та зручним. Зараз ми стоїмо на порозі нової ери, знаходимось, так би мовити, біля брами зовсім нового життя.

Пригадуючи стрімкий розвиток сучасних технологій, неможливо не згадати про те, яких змін зазнало і наше суспільство. Навколишній світ став трішечки милосерднішим, добрішим. Більшість країн відмовилися від ядерної зброї і пішли шляхом мирного розвитку. Та й кількість локальних війн, порівнюючи з минулим століттям, значно зменшилася, що доводить нам: суспільство поступово стає більш цивілізованим і гуманним.

Слід сказати, що зміни не завжди мають глобальний характер, іноді вони стосуються окремих людей або і взагалі однієї людини, бо кожен з нас — унікальна й неповторна особистість. Душа людини така ж багатогранна і глибока, немов Всесвіт. Життя влаштоване так, що зміни найчастіше приходять тоді, коли людина відчуває, що вони їй потрібні. А проявляються ці потреби на рівні почуттів, адже людина постійно прагне змін, сама того не підозрюючи. Особистість постійно перебуває у пошуку свого міста, свого «я», вона постійно тягнеться до змін у житті. Це цілком природно, що людина не любить сірості і монотонності, вона не може жити без змін і руху, адже це і є справжнє життя.

Прагнення людини до змін насамперед повинне виражатися у бажанні стати трішки кращою, змінити на краще своє життя та життя своїх близьких. Іноді щоб знайти щось нове, людина змінює навіть свої смаки і захоплення.

Варто зазначити, що зміни не завжди бувають поганими, просто інколи сама людина ставиться до них негативно, сприймає їх з обережністю і настороженістю. Але не слід боятися змін, будь то зміни у власному житті, зміни у житті країни або глобальні світові зміни. Для людини, якій пощастило жити в епоху великих змін, не повинно бути ніяких труднощів у розумі та дійсності. Людина повинна вільно почувати себе у своєму часі. І тому не зайвим буде пригадати відоме прислів’я «Все, що не робиться, все на краще» і сміливо йти назустріч змінам та новому життю.