Твір на тему: «Людина створена для щастя, як птах для польоту» (варіант 1)


Рейтинг твору 3.88 на основі 68 голосів

Людина створена для щастя, як птах для польоту.
В. Короленко

Життя — це вже само по собі велике щастя. І як бути щасливим, як не впустити своє щастя, адже створені ми для того, щоб жити щасливо? На жаль, визначити, що таке щастя, дуже важко. Для когось це вічне свято, для когось власний маєток, новий автомобіль, багатство, розкіш і ситість, для інших — це злагода у родині, діти, улюблена робота. Я вважаю, що щастя — це дні, які освітлюють наше життя і надовго запам’ятовуються.

Особисто я люблю малювати. Я відвідую художню школу кілька років. Вже сам процес створення малюнків приносить мені піднесений настрій. Одного разу до нашого класу у художній школі зайшла незнайома жінка, яка прийшла до нашої вчительки. Гостя задумливо пройшлася серед мольбертів, біля мого ненадовго затрималася, взяла пензлик і підправила мій малюнок. Потім виявилося, що це була Ірина Павлівна, відома українська театральна художниця. Вона похвалила мій малюнок за розуміння кольорів і тонке відчуття півтонів.

Для мене той день був наповнений щастям, адже мою роботу нарешті похвалила не мама, якій, зазвичай, подобалося усе, що я роблю, і не вчителька, яка хвалила усіх, щоб учні не втратили бажання займатися мистецтвом, а людина, як то кажуть, зовсім не зацікавлена, неупереджена і об’єктивна, та при тому ж справжній професіонал. У той день мене охопило неповторне відчуття щастя, яке я, здається, не забуду ніколи.

Ще одним щасливим днем я вважаю день, коли успішно прооперували мою старшу сестру. Йдучи на операцію, вона не знала, що операція буде складною, і її шанси на видужання складали п’ятдесят на п’ятдесят. Коли ж на другий день ми дізналися, що небезпека для сестри минула, це було справжнім щастям для мене і моїх батьків.

А ще для мене щастя — це розуміти, що ти комусь потрібний, що ти можеш приносити користь і допомагати іншим. І я впевнений, що кожен з нас створений для щастя, треба тільки навчитися його бачити не тільки у великих вчинках, а й у маленьких подіях, які кожен день відбуваються у нашому житті. Кожен з нас може згадати багато радісних хвилин, які, можливо, і були щастям. Кожен з нас може знайти своє щастя не тільки у нестримних розвагах і веселощах, а й у світлому сумі і тихому смутку.

Щастя може ховатися навіть у безмовному коханні. Колись я прочитала вірш і запам’ятала з нього декілька рядків, хоча хто його автор, вже забула:

«Нехай — безвідповідно,

Тільки б любити,

Тільки б не безслідно

По землі ходити...»

Так що щастя — воно дуже різне. Треба тільки вміти його знайти, помітити, не пропустити...