Твір на тему: «Літо» (варіант 1)


Рейтинг твору 3.56 на основі 9 голосів

Літо — чудова пора, в якій таїться безліч яскравих подій, вражень та емоцій. Найдовші канікули, поїздки до моря чи до бабусі в село, купання, походи в ліс, ігри на свіжому повітрі, збір ароматних ягід — все це лише мала частина літа.

Літо — дивовижна пора року, саме з нею у людей завжди пов’язані найяскравіші спогади. І я не виняток. Я сподіваюсь, що цього літа я знову побуваю на Чорному морі! Рік тому я вперше потрапила на чорноморське узбережжя, і воно виявилося значно красивішим і більшим, ніж я собі його уявляла. З погодою пощастило: всі десять днів було спекотно і можна було купатися та засмагати. Вода в морі особлива: тепла і солона на смак. В Анапі, де ми з батьками відпочивали, я вперше побувала в дельфінарії «Немо». Мені дуже сподобалися виступи дельфінів. І навіть здалося, що дельфінів не навчають, а вони на всіх виступах просто грають зі своїм тренером і отримують від цього задоволення. Тепер я обожнюю дельфінів і починаю колекціонувати маленькі фігурки та статуетки цих ссавців.

А чи замислювалися ви коли-небудь, чим пахне літо? Відпочиваючи в Анапі минулого року, я зрозуміла, що воно пахне солоним морем, смачними ягодами і фруктами, свіжою зеленою травою, яскравими квітами, парним молоком і медом. Ці запахи витають у повітрі тільки влітку.

Але у літа є не тільки запах, але й колір. Зелень лісів і гаїв, синя гладь моря, чисте блакитне небо з білосніжними хмарами, різнобарвний килим лісових і садових квітів, білий пісок пляжу, шоколадна засмага — все це барви літа. А ще літо не було б літом, якщо б у нього не було звуків. Це шум прибою, дзижчання бджіл, які збирають мед, скрекіт коників і цвіркунів, кумкання жаб вечорами, гуркіт грому. Все це я зрозуміла, коли відпочивала на морі.

Я дуже сподіваюся, що в країні у найближчий час настане мир і спокій, сподіваюся, що мої батьки зможуть знайти час на відпочинок та на поїздку до узбережжя Чорного моря, що я зможу насолодитися всіма барвами літа. І я дуже щаслива, що знову настало літо, і що воно тільки починається!