ГДЗ до тест-контролю з української літератури 8 клас А.С. Марченко, Ю.В. Пастухова 2010 рік


Рейтинг ГДЗ 4.31 на основі 13 голосів

ГДЗ до тест-контролю з української літератури 8 клас А.С. Марченко, Ю.В. Пастухова 2010 рік

Готова домашня робота з української літератури для 8 класу
Рішення та відповіді до тест-контролю з української літератури для 8 класу
, ,
2010 рік


Завантаження...


Вивчити усі твори з української літератури – реально з ГДЗ

Вивчення української літератури – це детальний аналіз прозових творів, поезій. Педагоги намагаються не тільки розвинути в учнях любов до рідного слова, а й навчити аналізувати кожен твір, робити власні висновки. Однією із форм перевірки рівня засвоєння навчального матеріалу є тест-контроль з української літератури для 8 класу А.С. Марченко, Ю.В. Пастухової. Користуючись матеріалом із підручника, а також підказками із готових домашніх завдань, кожен учень зуміє показати високий рівень досягнень.

З решебником часу вистачить на всі домашні завдання

Програма для 8 класу пропонує учням більш масштабне і широке вивчення відомих авторів. Але для того, щоб познайомитися з кожним запропонованим твором, треба витратити багато часу. А крім цього – ще й інші домашні завдання виконати. Навіть, якщо восьмикласнику вистачає часу на все, перевірити, чи правильно він виконав завдання, допоможе решебник. З ним учень буде точно впевнений у тому, що отримає гарну оцінку.

Онлайн допомога для учнів та батьків

Доступ до сайту GDZ4YOU – безкоштовний та без реєстрації. Тому всі школярі мають можливість перевірити правильність відповідей у зручний час із свого мобільного пристрою або комп’ютера. Просто відкриваєте потрібну сторінку та звіряєте відповіді. Це не списування домашніх завдань, а можливість самоконтролю знань. Тому ГДЗ користуються як учні, так і їхні батьки, які бажають своїм дітям високих оцінок.

Самоперевірка знань з української мови

Такий електронний посібник як ГДЗ, пригодиться і при виконанні завдань з української мови. Адже восьмикласники пишуть контрольні та самостійні роботи, виконують тестові завдання. А кожен найменший пункт цих завдань передбачає детальне вивчення правил та постулатів. Тому не варто хвилюватися, якщо раптом якесь правило вилетіло з голови. Онлайн решебник завжди під рукою і допоможе відновити призабуту інформацію.


Інші готові домашні завдання для 8 класу


ГДЗ до комплексного зошита для контролю знань з фізики 8 клас Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна 2009 рік
Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна, М.О. Чертіщева
2009 рік
4509   4.11
ГДЗ до підручника з російської мови 8 клас Т.М. Полякова, О.І. Самонова 2008 рік
Т.М. Полякова, О.І. Самонова, В.В. Дяченко
2008 рік
4293   4.16
ГДЗ до підручника з російської мови 8 клас А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова 2008 рік
А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова
2008 рік
1562   3