ГДЗ до робочого зошита з біології 8 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна 2013 рік


Рейтинг ГДЗ 3.86 на основі 7 голосів

ГДЗ до робочого зошита з біології 8 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна 2013 рік

Готова домашня робота з біології для 8 класу
Рішення та відповіді до робочого зошита з біології для 8 класу
,
2013 рік


Завантаження...


Вивчаємо тваринний світ разом з відповідями до біології

Світ, який нас оточує, наповнений таємницями і загадками. Чимало природних секретів і досі не розгадано – до прикладу, океан досліджений тільки на 4%. Проте те, що науковці та вчені вже змогли вивчити, навчальна програма пропонує і Вашій увазі. У 8 класі основна тема – тваринний світ, про який легко і цікаво буде дізнаватись разом з відповідями до робочого зошита з біології для 8 класу Т.С. Котик, О.В. Тагліна. Школа пропонує восьмикласникам 12 тем про птахів, плазунів, ссавців та інших видів, а ми – рішення до завдань теоретичного і практичного плану.

Чому Вам варто заглянути в ГДЗ?

Тільки людина, яка ніколи не займалась самоосвітою і не збагачувала свої знання за допомогою додаткових джерел може сказати, що готові домашні завдання – це не педагогічно. Ще й як педагогічно! Іноді зрозуміти певні поняття можна тільки через самостійне опрацювання та аналіз. Для цього й створене домашнє завдання. А наші відповіді до робочого зошита з біології створені для того, аби восьмикласники могли перевірити себе та впевнитись у правильності своїх відповідей. З такою підтримкою успішність у школі гарантована!

Як знайти відповіді з біології?

Якщо порівняти час, за який біологи змогли зробити класифікацію тварин, і той, за який можна знайти наші матеріали з ГДЗ на сайті GDZ4YOU, то Ви побачите, що наш портал надзвичайно швидко працює. Та ще й безкоштовно! За ГДЗ, які Ви знайдете тут, не потрібно платити, окрім того, їх можна переглянути на смартфоні або комп’ютері за дві хвилини, уникнувши реєстрації.

Шукаєте відповіді з хімії?

Команда нашого порталу ніколи не кидає своїх користувачів у просторі наук. Саме тому ми пропонуємо їм багато готових домашніх завдань, які, ми віримо, виховають майбутніх біологів, фізиків, математиків… Якщо ж Ви мрієте стати хіміком, то аби краще зрозуміти цей предмет, пропонуємо Вам скористатись відповідями до робочого зошита з хімії для 8 класу.

Обери відповідь до вправиІнші готові домашні завдання для 8 класу


ГДЗ до робочого зошита з біології 8 клас А.С. Вихренко 2012 рік
А.С. Вихренко
2012 рік
3357   4
ГДЗ до зошита для лабораторних робіт з біології 8 клас Т.К. Вихренко 2013 рік
Т.К. Вихренко
2013 рік
5828   4.05
ГДЗ до тест-контролю з географії 8 клас О.В. Курносова 2011 рік
О.В. Курносова
2011 рік
2561   3.4