ГДЗ до підручника з української мови 5 клас В.Т. Сичова, С.Я. Єрмоленко 2013 рік


Рейтинг ГДЗ 4.03 на основі 73 голосів

ГДЗ до підручника з української мови 5 клас В.Т. Сичова, С.Я. Єрмоленко 2013 рік

Готова домашня робота з української мови для 5 класу
Рішення та відповіді до підручника з української мови для 5 класу
,
2013 рік


Завантаження...


Будь справжнім українцем, вивчаючи рідну мову на відмінно

У п’ятому класі учні продовжують вивчати нові теми з української мови, таким чином пізнаючи її глибше. Підручник насичений багатогранними параграфами з доступними поясненнями. Ретельне вивчення цієї дисципліни гарантує грамотне майбутнє покоління українців. Тому не треба зупинятися перед складними завданнями, навіть якщо поруч немає вчителя чи батьків з підказкою. Справитися допоможе решебник до підручника з української мови для 5 класу С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова. Домашні завдання стануть набагато легшими, якщо учень матиме під рукою підказник.

Самоперевірка допоможе стати уважнішим

Навіть уважно записуючи письмові вправи з української мови у 5 класі, можна припуститися помилки і не помітити цього. Виправитися допоможе перевірка домашнього завдання разом з решебником. П’ятикласник не тільки виконає роботу правильно, а й не допустить подібну помилку під час уроків надалі.

Чи може бути безкоштовний репетитор?

Так, якщо це сайт GDZ4YOU. Навіть вивчивши усі правила з української мови, можна допустити помилки у домашньому завданні. Щоб цього не трапилося, під рукою завжди доступний портал з правильними рішеннями та відповідями. Тут відкриваються потрібні сторінки без внесення плати та реєстрації. Зручно і вигідно! А значить, учень обов’язково отримає за роботу відмінну оцінку.

З ГДЗ навчання буде цікавим та успішним

Не секрет, що з кожним роком шкільна програма складнішає і п’ятикласники як перехідний клас між початковою і середньою школою, найбільше відчувають ці зміни. Адаптаційний період, пов'язаний з появою великої кількості нових предметів і насиченості програми, може негативно позначитися на успішності школярів. Для того, щоб дитина зуміла подолати труднощі та не загубити цікавості до навчання, треба користуватися ГДЗ. Кожна підказка – це крок до чергової успішної оцінки.

Обери відповідь до вправиІнші готові домашні завдання для 5 класу


ГДЗ до зошита з граматики з англійської мови 5 клас А.В. Павлюк, О.Д. Карпюк 2013 рік
А.В. Павлюк, О.Д. Карпюк
2013 рік
2213   4.33
ГДЗ до зошита для контролю навчальних досягень учнів з математики 5 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова 2013 рік
Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк
2013 рік
2013   3.92
ГДЗ до зошита для тематичного контролю знань з природознавства 5 клас В.М. Бойко, Т.В. Коршевнюк 2013 рік
В.М. Бойко, Т.В. Коршевнюк
2013 рік
1519   3.75