ГДЗ до підручника з хімії 11 клас Л.П. Величко 2011 рік


Рейтинг ГДЗ 3.94 на основі 156 голосів

ГДЗ до підручника з хімії 11 клас Л.П. Величко 2011 рік

Готова домашня робота з хімії для 11 класу
Рішення та відповіді до підручника з хімії для 11 класу
Академічний рівень
2011 рік


Завантаження...

Обери відповідь до вправи



Як вивчити хімію в 11 класі без проблем

Якщо у попередніх класах школярі вивчали хімію більш теоретично, то в 11 класі її вивчення зводиться до вироблення практичних навичок рішення задач, проведення дослідів та спостережень за різними явищами. Відповідно навчальне навантаження збільшується, а часу катастрофічно не вистачає. Особливо, коли мова йде про виконання домашніх завдань за підручником з хімії для 11 класу Л.П. Величко. А якщо ще й учень пропустив кілька занять, то самотужки вивчити певну тему йому буде вкрай важко. Тому краще звернутися по допомогу до готових рішень. Це не просто підказка, а можливість звірити виконані самостійно завдання.

Звіряйте виконані завдання з ГДЗ

Якщо домашнє завдання вам не вдається виконати, а батьки не можуть допомогти, це ще не привід отримувати погану оцінку в 11 класі. Спробуйте ще раз перечитати параграф в підручнику, потім – розв’язати задачу, а отриману відповідь звірте з готовими завданнями. Не біда, якщо числа відрізняються, зате ви зможете збагнути, у чому була допущена помилка, та ефективно виправити її. А, відповідаючи на уроці, ви не повторите вчорашніх помилок, і будете в числі кращих одинадцятикласників.

Безкоштовна інформаційна підтримка школярів

Користуватися ГДЗ з хімії – просто та зручно. В онлайн форматі постійно працює сайт GDZ4YOU. Це найповніший збірник не просто правильних, а й досить обґрунтованих відповідей на задачі. Безкоштовний та необмежений вхід дозволить кожному школяреві користуватися підказками. Зайти на портал можна зі свого телефону чи комп’ютера.

Важливо знати не тільки органічні, а й точні науки

Вивчаючи органічні науки, школярі опановують й точні, в тому числі математику, яка представлена геометрією та алгеброю. Не засмучуйтесь, якщо не все вдається вивчити та зрозуміти з першого разу. Рішення завдань з математики допоможе впоратися навіть з складними вправами.