ГДЗ до підручника з біології 11 клас П.Г. Балан, Ю.Г. Вервес 2011 рік


Рейтинг ГДЗ 3.95 на основі 350 голосів

ГДЗ до підручника з біології 11 клас П.Г. Балан, Ю.Г. Вервес 2011 рік

Готова домашня робота з біології для 11 класу
Рішення та відповіді до підручника з біології для 11 класу
Рівень стандарту, академічний рівень
,
2011 рік


Завантаження...


Секрет успішного навчання – в маленькому посібнику ГДЗ!

Хто сказав, що вчитися в школі – важко? Ми розвіємо це твердження, розказавши про посібники з готовими домашніми завданнями на прикладі біології. Цей предмет доволі складний, адже вивчає не просто рослинний і тваринний світ, а будову та особливості всіх живих організмів, в тому числі й людини. ГДЗ до підручника з біології для 11 класу авторства П.Г. Балан, Ю.Г. Вервес за 2011 рік допоможе легко засвоїти навіть найскладніші теми. Учні в старших класах мають дуже багато завдань з усіх предметів, адже попереду – іспити та контрольні роботи, результати яких відобразяться в атестаті про середню освіту. Тому підготовка до уроку з біології з допомогою правильних рішень – це суттєва економія часу та зусиль, а також успішний результат навчання. Бути всеобізнаним та активним – легко, якщо володіти секретом успішного навчання!

Що ви повинні знати про готові завдання для школяра?

  • Найперше, це те, що вони правильні. Адже збірники готових рішень укладають в основному автори навчальних підручників, а отже, вони точно знають всі правильні відповіді.
  • Друге – ГДЗ призначені не для списування, а для допомоги під час виникнення труднощів. Одинадцятикласникам не потрібно витрачати гроші на репетиторство, годинами просиджувати в бібліотеці та блукати всесвітньою павутиною в пошуках правильних відповідей. Вони – зовсім поряд і в вільному доступі.
  • Третє – розв’язки до завдань допоможуть краще засвоїти навчальну програму з біології в одинадцятому класі. Адже в посібнику ви знайдете багато нового і корисного для кращого розуміння цього предмету.

Мобільний пристрій – для навчання в режимі онлайн

Вам мобільний телефон чи смартфон може стати надійним помічником під час навчання. Потрібно лише знати, як правильно його застосувати з такою метою, і результат вас правді порадує. Маючи доступ до мережі Інтернет, ви можете готуватися до уроку навіть по дорозі до школи чи на перерві. Тепер вам не буде соромно за невиконану домашню роботу, адже портал GDZ4YOU вже подбав про правильні відповіді для вас.

Хочете знати все по навколишній світ – поряд з біологією вивчайте географію

Найкраще запам’ятовуються теми, які пов’язані між собою. А тому після підготовки до уроку з біології варто взятися за виконання домашньої роботи з географії. З безкоштовним ГДЗ вам гарантований успіх з обох дисциплін!


Інші готові домашні завдання для 11 класу


Відповіді до ДПА з історії України 11 клас В.С. Власов 2014 рік
В.С. Власов
2014 рік
6228   3.94
Відповіді до ДПА з математики 11 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський 2014 рік
А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір
2014 рік
187748   3.92
Відповіді до ДПА з фізики 11 клас Л.В. Непорожня, А.М. Петренко 2014 рік
Л.В. Непорожня, А.М. Петренко
2014 рік
41832   3.93