ГДЗ до підручника з української мови 10 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов 2010 рік


Рейтинг ГДЗ 3.99 на основі 1228 голосів

ГДЗ до підручника з української мови 10 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов 2010 рік

Готова домашня робота з української мови для 10 класу
Рішення та відповіді до підручника з української мови для 10 класу
Академічний рівень
,
2010 рік

Завантаження...

Обери відповідь до вправиГДЗ з української мови чекає на тебе

Не знати рідну мову сьогодні просто соромно. Шкільна програма розрахована на те, аби її майстерність відточували ще з першого класу. Що вже говорити про десятий. Але тут одне «але» — на десятикласника чекає значно більше шкільних предметів, до того ж значно складніших, тому для вивчення української часто просто не вистачає часу. От тут на допомогу і приходять ГДЗ з української мови до підручника О.П. Глазова, академічного рівня, що містить відповіді навіть до найскладніших вправ. Усі розв'язані завдання зручно поділено на параграфи, як у самому підручнику.

Пиши без помилок

У шкільній програмі з української мови стилістика є складною для розуміння темою. Але якщо у творі наявні стилістичні помилки, він не може бути написаним на 12 балів. Саме тому допомогти десятикласникам у вивченні стилістики дуже важливо. Для цього створено ГДЗ з української мови О.П. Глазової. Правильно виконуючи домашню роботу, легко навчитися писати контрольну роботу або твір без помилок. Покращити успішність у десятому класі без зусиль допоможе решебник з української мови.

Як користуватися GDZ4YOU?

Є два зручні шляхи використання нашого порталу:

  • можна відкривати будь-які ГДЗ онлайн зі свого гаджету. Це цілком безкоштовно та не потребує реєстрації;
  • додати портал до закладок на своєму смартфоні чи планшеті, щоб завжди мати тисячі рішень під рукою.

Обирай спосіб, який є найкращим особисто для тебе.

Знайти усі потрібні ГДЗ на GDZ4YOU можна прямо зараз

Вже маєш гарну оцінку з української мови, але математика все ще здається надто складною? Тоді скористайся ГДЗ з математики, які теж можна знайти на GDZ4YOU. Ми подбали про те, аби на порталі були доступні рішення до всіх шкільних предметів, тому отримувати високі бали ще ніколи не було так просто.