ГДЗ до підручника з геометрії 10 клас О.Я. Біляніна, Г.І. Білянін 2010 рік


Рейтинг ГДЗ 3.95 на основі 984 голосів

ГДЗ до підручника з геометрії 10 клас О.Я. Біляніна, Г.І. Білянін 2010 рік

Готова домашня робота з геометрії для 10 класу
Рішення та відповіді до підручника з геометрії для 10 класу
Академічний рівень
, ,
2010 рік


Завантаження...


З математикою на «ти»

Хочете розібратись, що таке планіметрія та стереометрія? Бажаєте зрозуміти у чому полягає суть перпендикулярності прямих і площин у просторі? Це – лише верхівка математичного айсберга, який сьогоднішнім десятикласникам потрібно буде дослідити. Звучать ці поняття складно і заплутано, хоча по суті, є кілька шляхів спрощення їх вивчення. Один із них – використання нашої допомоги у вигляді готових домашніх завдань з геометрії для 10 класу. Це рішення, які викладено відповідно до завдань з підручника авторства О.Я. Біляніної та Г.І. Біляніна. Він поділений на сім модулів, а наш решебник – це відповіді до всіх завдань з цих розділів.

Чому мені потрібне ГДЗ?

Кожен із нас стикається з різноманітними труднощами та складнощами, особливо під час виконання завдань самостійно. Якщо Ви – саме той десятикласник, який виконує домашнє завдання без допомоги інших, то готові домашні завдання з геометрії для 10 класу – це Ваш надійний помічник і гарантія впевненості у своїх рішеннях. Разом з нашим решебником програма 10 класу даватиметься надзвичайно легко, адже за допомогою відповідей можна перевірити свої знання, поглибити їх і навіть заглянути в майбутнє, переглянувши, які теми будуть вивчатись на наступному уроці.

ГДЗ, правило двох «Б»: безкоштовно і без реєстрації

Не знаємо, як Ви, а команда сайту GDZ4YOU вже давно користується електронними бібліотеками. Пропонуємо і Вам скористатись привілеями життя і навчання у 21 столітті, і переглядати наші матеріали з ГДЗ онлайн зі свого смартфону або комп’ютера.

Не залишаємо алгебру без нагляду

Математичні науки тісно пов’язані між собою, тому для того, аби розуміти одну, необхідно розбиратись і в іншій. Аби не втратити логічний ланцюжок, пропонуємо Вам готові домашні завдання з алгебри для 10 класу, розміщені на нашому порталі.

Обери відповідь до вправиІнші готові домашні завдання для 10 класу


ГДЗ до підручника з геометрії 10 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова 2010 рік
Академічний рівень
М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова
2010 рік
82220   3.96
ГДЗ до підручника з української мови 10 клас М.Я. Плющ, В.І. Тихоша 2010 рік
Профільний рівень
М.Я. Плющ, В.І. Тихоша
2010 рік
133661   3.99
ГДЗ до підручника з української мови 10 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2010 рік
В.В. Заболотний, О.В. Заболотний
2010 рік
65274   4.02