Презентація "Комп’ютерні віруси"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Комп’ютерні віруси"
Слайд #1
Проектз технологійна тему”Комп’ютерні віруси”учениці 9-Г класуЛуцького НВК №9Карпось Каті


Слайд #2
Комп'ютерний вірус -комп'ютерна програма, яка має здатність до прихованого саморозмноження.


Слайд #3
Одночасно зі створенням власних копій віруси можуть завдавати шкоди: знищувати, пошкоджувати, викрадати дані, знижувати або й зовсім унеможливлювати подальшу працездатність операційної системи комп'ютера.


Слайд #4
Розрізняють файлові, завантажувальні та макро-віруси. Можливі також комбінації цих типів. Нині відомі десятки тисяч комп'ютерних вірусів, які поширюються через мережу Інтернет по всьому світу.


Слайд #5


Слайд #6
Назва програми "комп'ютерний вірус" походить від терміну з біології за її здатність до саморозмноження. Саме поняття "комп'ютерного вірусу" з'явилося в 70-тих. Автором вважається Ф. Коен, який у 1984 році опублікував одну з перших статей, що були присвячені вірусам


Слайд #7


Слайд #8
Історія свідчить, що ідею створення комп'ютерних вірусів окреслив письменник-фантаст Т. Дж. Райн, котрий в одній із своїх книжок, написаній в США в 1977 р., описав епідемію, що за короткий час охопила біля 7000 комп'ютерів.
Причиною епідемії став комп'ютерний вірус, котрий передавався від одного комп'ютера до другого, пробирався в їхні операційні системи і виводив комп'ютери з-під контролю людини.


Слайд #9
Для одних віруси є бізнесом. Причому не тільки для їхніх авторів, але і для тих, хто з цими вірусами бореться. Бо процвітання компаній, які випускають антивірусні програми не є несподіванкою ні для кого.
Для інших — це хобі. Хобі — збирання вірусних колекцій і хобі — написання вірусів. Ще інші — створюють віруси для прояву власної зухвалості і незалежності.


Слайд #10
Прийнято розділяти віруси за: -об'єктами, які вражаються;-способом зараження; -операційними системами;-деструктивними мож-ливостями(тощо).


Слайд #11


Слайд #12
Здебільшого, все це в минулому. Зараз основні ознаки — самовільне відкривання браузером деяких сайтів (рекламного характеру), підозріло підвищений інтернет-трафік та повідомлення від друзів, що ваші листи електронної пошти до них містили вірус.