Твори з української та світової літератур

Невід’ємною частиною шкільного процесу є власна творчість учнів, тож нерідко вчителі задають у якості домашнього завдання твори. Буває, думок так багато – а скласти їх у єдине ціле не вдається. На допомогу прийде наш сайт – із тисячами оригінальних творчих робіт. Іноді саме прочитання зразків творів сприяє сформуванню власної позиції. Ми переконані, що серед запропонованого матеріалу Ви зможете знайти і те, що вже відповідає Вашим думкам.

У цьому розділі ми пропонуємо Вам зразки найпопулярніших шкільних творів, які кожен з учнів пише хоча б раз. Ми гарантуємо Вам цікавий та структурований матеріал – на будь-яку, навіть найрідкіснішу і найоригінальнішу тему. Просто завітайте у потрібний Вам розділ – і перед Вами розгорнеться цілий світ оригінальних думок!

Іноді не тільки відсутність інтересу, а й брак часу змушує учня вдаватися до прочитання скороченого переказу оригінального тексту. Більше не варто витрачати час на прочитання літератури, яка Вам не до вподоби: на нашому ресурсі Ви знайдете усі передбачені шкільною програмою скорочені твори з української літератури та світової – отож матимете змогу ознайомитися з необхідним матеріалом без зайвих втрат дорогоцінного часу.

Українська література – це скарбниця, що зберігає у собі пам’ять про усі періоди існування нашої держави: від сивої давнини і до сьогодення. Твори видатних митців наштовхують і на власні роздуми, порушують важливі проблеми. У розділі «твори з української літератури» представлені найкращі зразки творів на найрізноманітнішу тематику та пізнавальні тексти про видатних особистостей та митців. Завдяки нашому сайту Ви дізнаєтеся усі цікавинки про феномен Шевченка чи специфіку сюжетних ліній роману Івана Франка «Перехресні стежки». А яскраві і унікальні презентації з української літератури допоможуть Вам достеменно засвоїти опрацьований матеріал чи блискуче представити обрану тему на уроці в класі. Безліч оригінальних думок, розмаїття поглядів та цікавої інформації, яка неодмінно знадобиться Вам у майбутньому – все це безкоштовно доступно на сайті GDZ4YOU.

Зарубіжна література представляє собою цілий калейдоскоп неординарних творів, у яких автори висловлюють найсміливіші ідеї, над якими не раз задумуються читачі – а викладачі перетворюють у теми для творчих робіт. У розділ «твори з світової літератури» увійшли інформативні та оригінальні твори з різних тем – від роздумів про персону автора і до аналізу сюжетних перипетій. Яскравий візуальний матеріал, а саме оригінальні презентації з світової літератури на будь-яку тему, які безкоштовно доступні на сайті, стане прекрасним доповненням Вашої відповіді.

Ми впевнені, що матеріали нашого сайту допоможуть Вам спрямувати Вашу фантазію у потрібне русло. Збережіть Ваш час – і отримайте знання з GDZ4YOU!