Презентація "Head&Shoulders"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Head&Shoulders"
Слайд #1
Шампунь для волосся
Head&Shoulders


Слайд #2


Слайд #3
Про продукцію
З 1950 року head & shoulders займає провідну позицію у вивченні волосся і шкіри голови і значно розвиває способи боротьби з лупою. Поряд з рекомендаціями професіоналів і дослідженнями експертів у нас широкий асортимент продукції по догляду за шкірою голови і догляду за волоссям.


Слайд #4
Експерти
В head & shoulders працюють одні з найкращих фахівців у нашій індустрії, вони допомагають нам краще зрозуміти причини виникнення лупи і способи позбавлення від неї. Краса створюється з розумом.


Слайд #5
Вигоди
Головна користь - більше ніякої лупи.Дерматологи визнають , що регулярне застосування head & shoulders - один з найбільш ефективних способів допомоги в позбавленні від лупи і її ознак , у тому числі від відчуття стягнутості шкіри голови і свербіння.
Однак відчуття від використання head & shoulders і його запах не такі , як можна було б очікувати від шампуню проти лупи. Замість неприємного запаху - свіжий аромат і насичена формула , яка робить волосся слухняним і м'якими. Нead & shoulders досить щадний і підходить для щоденного застосування , навіть для фарбованого волосся. Волосся стає свіжими і чистими , а шкіра голови - у відмінному стані.


Слайд #6
Кілька фактів
Якщо ви думаєте, що тільки у вас є лупа або свербляча, роздратована, суха шкіра, - це не так. Близько 50% населення планети в тій чи іншій мірі страждає від таких симптомів порушення здоров'я шкіри голови. Так що ви не самотні.


Слайд #7
Вибери свою колекцію!
Підготувала Штик М.