Презентація "Волокна"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Волокна"
Слайд #1
Волокна
Роботу
виконала
учениця 11-В класу
Чуйко Анна


Слайд #2


Слайд #3


Слайд #4
Баво́вна
текстильне волокно рослинного походження. Волокно являє собою волоски на насінинах бавовника — кущоподібної рослини роду Gossypium, яка займає одне з провідних місць серед технічних сільськогосподарських культур.


Слайд #5
Льон
використовується в текстильному виробництві для виготовлення інтер'єрних, одягових, взуттєвих і технічних текстильних матеріалів і виробів, лляного котоніну, паперу та картону, шнурів і канатів, а також композитних матеріалів різного цільового призначення.


Слайд #6
Сизаль
Вид є культурною рослиною, поширений як технічна культура. Кожний лист містить в середньому близько 1000 волокон. Жорсткі волокна листя традиційно використовуються для виробництва мотузок і шпагату, паперу, тканини, настінних покриттів і килимів.


Слайд #7
Вовна́
тонка довга шерсть тварин, що використовується в текстильній промисловості як сировина для виготовлення вовняних тканин. Найпоширенішою у світі є овеча вовна.


Слайд #8
Шовк
натуральна текстильна нитка тваринного походження — продукт виділення залоз гусіні шовкопрядів при звиванні коконів. Довжина шовкової нитки може досягати 800—1000 м. Вона має трикутний переріз і подібно до призми відбиває світло, завдяки чому має гарний блиск.


Слайд #9
Штучні волокна - Віскозне волокно
(також «штучний шовк»; англ. viscose fiber, rayon) — штучне волокно; регенероване целюлозне волокно, яке отримують в результаті віскозного процесу.З волокон скручують нитки, які лягають в основу цього приємного на дотик матеріалу.


Слайд #10


Слайд #11
Скловолокно́
штучне волокно суворо циліндричної форми з гладенькою поверхнею, виготовляють витягуванням або розчленуванням розплавленого скла. У такій формі скло демонструє незвичайні для скла властивості: не б'ється і не ламається, а замість цього легко гнеться без руйнування.


Слайд #12
Акрилове волокно
синтетичне волокно із поліакрилонітрилу або його кополімерів, що часто використовується як замінник вовни. Вперше отримане 1947 року, у більших кількостях його стали виробляти у 1950-х роках.


Слайд #13
Нейло́н
синтетичний поліамід і волокна з нього, що формуються з розплаву. Існують два види нейлону: полігексаметиленадипінамід (найлон-66) і полі-ε-капроамід (найлон-6).