Презентація "Лаки і фарби"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Лаки і фарби"
Слайд #1
Презентація на тему: Лаки і фарби
Виконала учениця 11 – А класу Алдакімова Анастасія


Слайд #2
Фарба — це суспензія пігментів або їхньої суміші з наповнювачами в олії, оліфі, емульсії, латексі або іншій плівкоутворювальній речовині, що утворює після висихання непрозору пофарбовану однорідну плівку. Раніше цей термін застосовувався переважно до композицій на основі олій, що висихають, і оліф.


Слайд #3


Слайд #4
Властивості фарб, з огляду на розмаїтість застосовуваних плівкоутворювачів, досить різні. Вони застосовуються для захисту поверхонь і виробів, експлуатованих у самих різних умовах, однак на відміну від емалей утворять покриття з меншою декоративністю.


Слайд #5
Види фарб:
Масляні фарби
Акрилові фарби
Емалі
Водоемульсійні фарби
Фарби для шпалер


Слайд #6
За хімічним складом пігменти і виготовлені з них фарби розрізняють на мінеральні (неорганічні солі або оксиди металів) і органічні (складні сполуки, в основному рослинного або тваринного походження). І ті, і інші можуть бути як природного, так і штучного походження.


Слайд #7
Лаки — це прозорі розчини природних або синтетичних плівкоутворювачів (смол або ефірів целюлози) в спирті, скипидарі, маслі, з домішками пластифікаторів та інших речовин, яким покривають яку-небуть поверхню для її збереження і блиску.


Слайд #8


Слайд #9
Розрізняють:
алкідні лаки(масляні, гліфталеві, пентафталеві)
нітролак (ефіроцелюлозні)
перхлорвінілові
поліуретанові
спиртові
бітумні
кремнеорганічні


Слайд #10
Лаки зручні в роботі, швидко сохнуть і утворюють міцні покриття, що володіють хімічною стійкістю. Основні групи лаків застосовуються в будівництві.


Слайд #11
Дякую за увагу!