Презентація "Машинобудування"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Машинобудування"
Слайд #1
Машинобудування
Автомобілебудування


Слайд #2
Машина(з лат.-пристрій,знаряддя)-це технічний засіб,робота якого грунтується на використанні механнічного руху.


Слайд #3


Слайд #4
Сучасне машинобудування стало дуже наукомістким.Разом з тим у наш час відбувается перехід від громіздких машин до мініатюрних:міні-ЕОМ,міні-телевізорів,міні-телефонів.


Слайд #5


Слайд #6
Найбільші автомобілі виробляють Японія(майже 1/4світового виробництва),Німеччина(1/6),США(1/8), Франція,Південна Корея,Іспанія,Італія.


Слайд #7
Вироблено в Японії


Слайд #8
Вироблено в Німеччині


Слайд #9
Вироблено в США


Слайд #10
Вироблено в Франції


Слайд #11
Суднобудування


Слайд #12
Суднобудувáння — це галузь машинобудування, підприємства якої будують і ремонтують судна усіх типів (вантажні, пасажирські, рибопром., військ. тощо) та ін. плавучі споруди.


Слайд #13


Слайд #14
Майже 40% морських суден дає Японія,ще 30%-Республіка Корея,на третьому місці зі значним відривом перебуває Німеччина-менше 5%


Слайд #15
Науково-технічні революції


Слайд #16
Приладобудування
Великий попит має електроніка.Якщо у 80-х рр.ХХст.найбільшу кількість побутової техніки виробляла Японія,США,Німеччина та Франція,то тепер їх потіснили азіатські нові індустріальні країни та Китай.Зокрема,світовим лідером у складанні телевізорів,радіоприймачів,годинників,пральних машин та швейних машин зараз є Китай .


Слайд #17
Made in China


Слайд #18
Отже,існує 3 головних машинобудівельних регіонів світу:пв.Америка(30%світового виробництва),зах.Європа(30%),Східна і Пв.Східна Азія(20%).