Презентація "Японія"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Японія"
Слайд #1
Населення :128 056 026
Японія
Столиця:Токіо
Площа: 377 944 км²


Слайд #2
В даний час Японія не є найкращим варіантом для туристичної поїздки. Але давайте будемо сподіватися на краще. Пристрасті вляжуться, вулкани затихнуть, ядерні реактори охолонуть, сміття прибереться і Країна Сонця знову гостинно відкриє свої двері для туристів зі всього світу.


Слайд #3
Острів Якушима
Цей острів дуже популярний серед туристів завдяки своїй особливій казковій атмосфері. На ньому ростуть дерева, яким більше 1000 років. Найстарішому дереву близько 7000 років.
Поруч з ним потрібно просто постояти кілька хвилин і щастя на все життя гарантовано.


Слайд #4
Храм Кінкакудзи
Також його називають Золотий павільйон - це одне з найбільш популярних місць для відвідування в Кіото. Будівля має дуже гарну структуру і виглядає в буквальному сенсі блискуче, оскільки багато частин зовнішньої обробки виконані зі справжнього золота. Храм був побудований в 1397 році. Будівлю спалювали двічі - перший раз в 1400, а другий раз в 1950 році. Але обидва рази його ретельно відновлювали.


Слайд #5
Гора Фудзі є одним із символів Японії із нею пов'язано величезна кількість легенд, міфів і навіть хокку - популярних японських чотиривіршів. Фудзі відмінно споглядати з будь-якої відстані, але якщо у вас є навички альпініста - пам'ятайте, що сезон підйомів на гору починається в липні і закінчується в серпні. До речі, одна з особливостей цієї гори полягає в тому, що вона офіційно є власністю одного з буддистських храмів.
Гора Фудзіяма


Слайд #6
Сакура
Багатьох туристів приваблює краса цього дерева яке розцвітає навесні.
Квітки сакури мають забарвлення від яскраво-рожевого до білого. Щорічний період цвітіння сакури триває менше тижня.


Слайд #7
Красиві місця Японії