Презентація "Франція"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Франція"
Слайд #1
Франція


Слайд #2
Протягом останніх п'ятисот років Франція була одною з провідних країн світу з сильними культурними, економічними, військовими та політичними впливами на Європу та увесь світ. 


Слайд #3
Історія країни
Назва Франція походить від лат. Francia — Земля франків.
Назва території Франції до приходу франків — Галлія — від кельтського племені галлів.


Слайд #4
У 2012 році новим президентом Франції став Франсуа Олланд.
Франція є постійним членом Ради Безпеки ООН, входить до «клубу» ядерних держав та до так званої «Великої вісімки».


Слайд #5
Президент Франції Франсуа Олланд (з 2012 р.)


Слайд #6
Франція — високорозвинена індустріально-аграрна країна. За розмірами ВВП і обсягом промислового виробництва Франція посідає одне з провідних місць у західному світі (разом зі США, ФРН, Великобританією та ін.). Провідна галузь промисловості — машинобудування.


Слайд #7
Peugeot 308
Peugeot Bipper


Слайд #8
Peugeot або Peugeot SA ( «Пежо»), найбільша приватна французька автомобільна компанія, що спеціалізується на випуску легкових, спортивних і гоночних автомобілів, а також спеціальних автомобілів, мотоциклів та велосипедів, двигунів. У 1974 році об'єднується з Peugeot-Citroën ( «Пежо-Сітроен») в єдиний концерн. Штаб-квартира розташована в Парижі.


Слайд #9
Renault Fluence
Renault Koleos


Слайд #10
«Рено» (франц. Renault) — французька державна автомобільна компанія, найбільша в країні. Випускає легкові, вантажні та спортивні автомобілі. Штаб-квартира розташована в Булонь-Біянкур (маленьке містечко поблизу Парижа).


Слайд #11
Третина території Франції використовується на сільське господарство, 25% з яких — це пасовища, а 27% — ліси. Традиційно важливим сектором економіки Франції є сільське господарство. Якісний ґрунт та сприятливий клімат сприяють розвитку сільськогосподарської продукції.
Насамперед вирощується пшениця, ячмінь, кукурудза, овес, цукрові буряки,тютюн, хміль, цикорій, овочі, виноград. Бургундія, Бордо та інші місцевості славляться виноробством.


Слайд #12
Оливкові дерева південної Франції (Буш-дю-Рон)


Слайд #13
 Розвинуті автобудування, суднобудування, тракторо- і авіабудування, електротехнічна і радіоелектронна промисловість, а також хімічна (виробництво соди, добрив, хімічних волокон, пластмас), нафтопереробна і нафтохімічна промисловість. Експортне значення мають виробництво текстилю, одягу, галантереї, харчова промисловість і виноробство. Розвинені всі види сучасного транспорту.


Слайд #14
TGV відправляється від платформи вокзалу Монпарнас в Парижі


Слайд #15
Франція — найбільш відвідувана країна у світі (за кількістю іноземців, що приїжджають); Париж — найбільш туристичне місто; Ейфелева вежа — найвідвідуваніший у світі монумент: тобто Франція — безперечна чемпіонка світового туризму.


Слайд #16
Ейфелева вежа в Парижі — найбільш відвідуваний монумент у світі


Слайд #17
Цими продуктами знаменита Франція


Слайд #18
Париж вночі


Слайд #19
Знаменитий Лувр


Слайд #20
Тріумфальна арка


Слайд #21
Франція - це морські береги і високі гори. Це країна багатої історії і великих ідей , батьківщина моди і шампанського. Тури у Францію - це ласкаве море Лазурного берега , кращі гірськолижні курорти , знамениті грязе - водолікарні і винотерапія.
І , звичайно ж , Париж ... «Париж - це все , що ти захочеш! » - Слова Фредеріка Шопена , сказані 150 років тому , справедливі і сьогодні . Криві вулички і грандіозні бульвари, знамениті монументи і убогі задвірки , екстравагантні магазини і розкішні ресторани , ультрасучасні оздоровчі центри , оперні театри . Тури до Франції дуже різноманітні від романтичних на вікенд до активних гірськолижних .


Слайд #22
Ласкаво просимо до Франції !
Підготував
Учень 6(10)-А класу
Лихач Ігор