Презентація "Бразилія"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Бразилія"
Слайд #1
Презентація
На тему:
Бразилія


Слайд #2
Прапор Бразилії являє собою зелене полотнище з жовтим (золотим) ромбом посередині. В центрі ромба знаходиться синє коло, всіяне двадцятьма сімома білими зірками і облямоване білою стрічкою з гаслом Ordem e Progresso ("Порядок та поступ").


Слайд #3
Герб складається з центральної емблеми, оточеної гілками кави (з лівого боку) і тютюну (з правого боку), які є важливими сільськогосподарськими культурами Бразилії. У блакитному колі в центрі, зображене сузір'я Південний Хрест. 27 зірок навколо нього символізують 26 штатів і Федеральний округ Бразилії. Блакитна стрічка містить повну офіційну назву Бразилії (República Federativa do Brasil — Федеративна Республіка Бразилії) у першому рядку. У другому позначена дата заснування федеративної республіки (15 листопада 1889 року).


Слайд #4
Офіційна назва - Федерати́вна Респу́бліка Брази́лія
Площа - 8 511 965 км²
Населення - 192 376 496 осіб
Столиця – Бразиліа
Державний устрій – федеративна республіка.
Склад території – 26 штатів, 1 федеративний округ
Член міжнародних організацій - є членом Міжамериканського договору взаємної допомоги і член Організації американських держав, член ООН.
Офіційна мова – португальська.
Релігія – християнство.
Валюта – реал.
Візитна картка


Слайд #5
Найпопулярніші!


Слайд #6
Статуя Христа
Відома статуя на вершині Коковадо в Ріо-де-Жанейро рахується не тільки символом міста, але ї Бразилії. Висота статуї 30 метрів, вага-1145 тон, розмах рук-30 метрів.


Слайд #7
Мілліони туристів піднімаються сюди щоб оцінити панораму міста і бухти з живописною горою Цукрова голова, відомими пляжами Копакабана і Іпанема і величезним стадіоном Маракана.


Слайд #8
КУльтура


Слайд #9
Столиця - Бразиліа


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13
Найпопулярніше місто в Бразилії – Ріо-де-Жанейро.


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16
Найпопулярніший вид спорту в Бразилії — футбол, країна знаменита на весь світ своїми гравцями, такими як Рональдо, Пеле, Жаржіньо, Рівеліно, Ромаріо, Зіко, Карлос Альберто, Рівалдо, Роберто Карлос, Гаррінча, Кака і Рональдіньо. Бразильська національна збірна ставала чемпіоном світу рекордні п'ять разів, а також перемагала у Кубку конфедерацій чотири рази: у 1997, 2005, 2009 та 2013 роках.


Слайд #17
Економіка


Слайд #18
Завдяки високому рівню розвитку сільського господарства, добувної та виробничої промисловості і сектору послуг, також як і великій кількості працездатного населення, за рівнем ВВП (ППС) Бразилія значно перевищує будь-яку іншу країну Латинської Америки, будучи основною економікою у Меркосур. Зараз країна розширює свою присутність на світових ринках. Головні експортні вироби включають авіаційну техніку, каву, транспортні засоби, сою, залізну руду, помаранчевий сік, сталь, тканини, взуття, електроапаратуру та цукор.


Слайд #19
Кінець