Презентація "Республіка Куба"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Республіка Куба"
Слайд #1
Республіка Куба


Слайд #2
Держава,розташована на найбільшому однойменному острові та прилеглих островах в Карибському морі.
Куба — країна з найбільшою кількістю населення в Карибському басейні і має специфічну культуру, яка виникла в результаті злиття багатьох народів і цивілізацій.


Слайд #3
Республіка Куба — одна з небагатьох соціалістичних країн світу. Вона має однопартійну систему , де влада зосереджена в руках комуністичної партії.
До складу Куби входять 15 провінцій та один окремий муніціпалітет — о.Хувентул.


Слайд #4
Велика частина Куби зайнята низинами та рівнинами, гірськими кряжами та піднесеннями.
У центральній частині острова є високі гори Сьерра-де-Тринідад, із верхівкою Сан-Хуан, що сягає 1156 м.


Слайд #5
Річки Куби не мають великого господарського значення. Найдовша річка — Кауто, задовжки приблизно 240 км, судноплавна для невеликих судів.


Слайд #6
Ґрунти Куби переважно розвинені на продуктах вивітрення вапняків. Ці ґрунти відрізняються великою родючістю і є сприятливі для вирощування тропічних культур, передусім важливого для економіки країни цукрового очерету.


Слайд #7
Клімат на острові тропічний , характерною є висока вологість протягом всього року.


Слайд #8
Куба — аграрно-індустріальна країна. Основні галузі промисловості: цукрова, нафтова, харчова, тютюнова, текстильна, хімічна, паперова, деревообробна, нікелева, цементна, сільськогосподарське машинобудування. Транспорт: залізничний, автомобільний, морський. Осн. мор. порти: Гавана, Сантьяго-де-Куба, Марієль, Сьєнфуегос, Нуевітас. Міжнародний аеропорт — в м. Гавана.


Слайд #9
Нині населення Куби становить 11,184 млн осіб. Офіційні джерела свідчать про склад населення: 65% — представники білої раси, 12% — афроамериканці, 22% — мулати.


Слайд #10
Однак інші джерела свідчать про те, що біле населення становить лише 40%, а решта людей, представлена, афроамериканцями і мулатами (здебільшого), а також китайцями, євреями, арабами, індіанцями й іншими. Періодично зростання населення сповільнюється внаслідок еміграції.


Слайд #11
Кубинський песо


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15