Презентація "Індія"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Індія"
Слайд #1
Індія
Токар Володимир
Роботу виконав учень 10-А класу


Слайд #2
Республіка Індія — країна в Південній Азії. На північному заході межує з Пакистаном; на півночі — з КНР, Непалом і Бутаном; на сході — з М'янмою і Бангладеш. На півдні вузька Полкська протока і Манарська затока відділяють її від Шрі-Ланки. Протокою Грейт-Ченнел між островами Великий Нікобар і Суматра проходить морський кордон між Індією та Індонезією.


Слайд #3
Площа: 3,2 млн. км ².
Населення: 1,28 млрд. осіб.
Столиця: Нью-Делі.
Валюта: індійська рупія.


Слайд #4
Прапор і герб країни.
Гімн: «Душа народу»


Слайд #5
Офіційна мова – гінді та (тимчасово) англійська, також 21 регіональна мова.


Слайд #6
Членство у міжнародних організаціях: 
• ООН
• Рух неприєднання
• ЮНІСЕФ
• ВООЗ
• Міжнародна організація космічного зв'язку «Інтерсупутник»
• Всесвітня продовольча програма
• МОП
• МБРР
• МАР


Слайд #7
Індія — колиска деяких
із найдавніших цивілізацій.


Слайд #8
Офіційна назва країни, Індія, походить від древньоперського слова хінду, яке у свою чергу походить від санскритського Сіндгу — історичної назви річки Інд.


Слайд #9
Індія розташована на півдні Євразійського континенту, на півострові Індостан.


Слайд #10
Має берегову лінію завдовжки 7 тисяч кілометрів та кордони із Пакистаном на заході, Китаєм, Непалом і Бутаном на північному сході та Бангладеш і М'янмою на сході.


Слайд #11
Рельєф: гірська країна Гімалаї на північному кордоні, річкові долини Ґанґу, Інду, Брахмапутри; плато Декан на південь від річки Нармада — між західним і східним хребтами Гат; на заході — пустеля.


Слайд #12
Найвища точка — гора Чогорі на півночі
(на кордоні з Китаєм) — 8611 м.


Слайд #13
До складу Індії входять Андаманські і Нікобарські острови, острови Лакшадвіп.


Слайд #14
Індія має двопалатний діючий парламент схожий в своїх функціях та особливостях до Вестмінстерського типу парламентської системи.


Слайд #15
Президент Індії є головою держави і обирається непрямими виборами через колегію виборців на п'ятирічний термін. Прем'єр-міністр Індії є головою уряду і здійснює найбільші виконавчі функції, призначається президентом, прем'єр-міністр вибирається партією або політичним союзом партій, що складають більшість місць в нижній палаті парламенту. Виконавча влада складається зпрезидента, віце-президента, та Ради Міністрів Індії на чолі з прем'єр-міністром. Будь-який міністр при отриманні портфеля повинен бути членом однієї з палат парламенту.


Слайд #16
Військовики Індії повністю складаються з добровольців, загальної військової повинності не існує.


Слайд #17
Індія — аграрно-індустріальна країна. Структура ВВП в кінці XX ст. (%): гірничодобувна пром-сть — 2,1; обробна пром-сть — 15,2; сільське господарство — 32; енергетика — 1,6; будівництво — 4,2; торгівля — 13,6; транспорт і зв'язок — 5,2; інші — 26,1.


Слайд #18
Індійська архітектура є однією з областей, у якій найяскравіше представлена розмаїтність індійської культури. Більша частина архітектурних пам'ятників Індії, включаючи такі монументи як Тадж-Махал й інші приклади монгольської і південно-індійської архітектури, являють собою змішання древніх і різнорідних місцевих традицій різних регіонів Індії й зарубіжжя.


Слайд #19


Слайд #20


Слайд #21


Слайд #22


Слайд #23


Слайд #24


Слайд #25


Слайд #26


Слайд #27


Слайд #28


Слайд #29


Слайд #30
Дякую за увагу!
धन्यवाद!