Презентація "Японія. Цікаві факти"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Японія. Цікаві факти"
Слайд #1


Слайд #2
Японці дуже поважають тих, хто може сказати на їх мові хоч дві фрази. Вони вважають, що вивчити її нереально.


Слайд #3
Японці постійно говорять про їжу, а коли вони їдять, то обговорюють, як їм подобається частування. Повечеряти, не сказавши кілька разів oishii (смачно) - дуже неввічливо.


Слайд #4
У Японії їдять дельфінів. З них роблять суп, готують кусіякі (японський шашлик), навіть їдять сирим. У дельфіна досить смачне м'ясо, з яскравовираженим смаком, і зовсім несхоже на рибу.


Слайд #5
Напевно, правильним харчуванням можна пояснити той факт, що тут дуже рідко побачиш японку із зайвою вагою.


Слайд #6
У Японії найповільніший у світі МакДональдс.


Слайд #7
У Японії категорично не прийняті чайові. Вважається, що поки клієнт платить за послугу призначену ціну і він залишається з продавцем на рівних.


Слайд #8
У Японії дуже чесні люди. Якщо ви загубили гаманець в метро, 90% ймовірності, що його здадуть в бюро знахідок.


Слайд #9
Японські поліцейські - найчесніші у світі, хабарів не беруть. Хіба що іноді за незначні порушення можна вговорити відпустити, прикинувшись "бакой".


Слайд #10
Японці дуже сором'язливі, які не звикли висловлювати свої почуття. Для багатьох справжній подвиг сказати: "Я тебе люблю".


Слайд #11
У японських сім'ях абсолютно нормальна ситуація, коли брат з сестрою взагалі не розмовляють, навіть не знають номерів мобільних телефонів один одного.


Слайд #12
Японці - божевільні трудоголіки. Можуть запросто працювати 15-18 годин на день без перерви на обід.


Слайд #13
Приходити на роботу вчасно в Японії вважається поганим тоном. На місці треба бути хоча б на півгодини раніше.


Слайд #14
У японській мові навіть є слово "кароші", що буквально перекладається, як "смерть від перевтомленості". У середньому кожен рік з цим діагнозом помирає десять тисяч чоловік.


Слайд #15
У північних містах Японії всі тротуари з підігрівом, тому тут ніколи не буває ожеледиці.


Слайд #16
У Японії на вулицях можна побачити вази з парасольками. Якщо починається дощ, можете взяти будь-яку, а потім, коли дощ закінчується, ставите в найближчу вазу.


Слайд #17
На японських вулицях ви не побачите сміттєвих баків. Все сміття японці несуть додому, а потім сортують на чотири види: скло, спалюється, переробляється і неспалюване сміття.


Слайд #18
У деяких швидкісних поїздах кондуктор при вході в вагон знімає головний убір і кланяється, і лише тоді перевіряє квитки.


Слайд #19
Кожен другий японець відмінно малює і непогано співає. Частково це результат системи виховання дітей - їх спершу вчать малювати і співати, а потім говорити і писати.


Слайд #20
У Японії навчальний рік починається першого квітня. До речі, в японській мові у місяців немає назв, замість цього вони позначаються порядковими номерами.


Слайд #21