Презентація "Фінляндія"

+7
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Фінляндія"
Слайд #1
Ласкаво запрошує вас до Фінляндії
Туристичне агентство
“VIP-travel”


Слайд #2
Фінляндія - одна з небагатьох країн на Землі, де ви повною мірою зможете насолодитися дивним і незбагненним північним сяйвом.


Слайд #3
Ця країна щедро поділиться з вами своїми красотами і легендами.


Слайд #4
Опинившись на цьому курорті ви не зможете втриматись, щоб не пройтись на лижах, проїхатись на мотосанях або ж на собачих упряжках.


Слайд #5
Якщо ви відвідаєте Фінляндію в кінці грудня, то на власні очі побачите Санта-Клауса, який щорічно приймає десятки тисяч гостей, великих і маленьких.


Слайд #6
Селище Санта-Клауса в Рованіємі


Слайд #7
Одна з найдавніших туристичних визначних пам'яток країни, яку ви повинні відвідати - гора Аавасакса на західному кордоні Лапландії.


Слайд #8
В літній час ви можете цікаво провести час прогулюючись лісом або озером на човні. Також можна приєднатись до традиційних забав місцевого населення, спробувавши взяти участь у футбольних матчах на болотах.


Слайд #9
У Гельсінках розташовано більше 60 церков, найвідоміші і популярні серед туристів - Успенський кафедральний собор та Темппелінаукіо, вирубана в гранітній скелі.


Слайд #10
У Фінляндії є комплекси, призначені для сімейного відпочинку, де буде цікаво і корисно провести час і дорослим, і дітям.
Наприклад…


Слайд #11
Всією родиною, варто обов'язково відвідати долину Мумі-Тролів - вона вважається одним з кращих дитячих тематичних парків світу.


Слайд #12
На острові Коркеасаарі розташований зоопарк Гельсінкі, який вважається одним з кращих в Європі. Вам та вашим дітям неодмінно захочеться його відвідати.


Слайд #13
Головною фінської забавою незмінно залишається риболовля. Якщо ваш вік від 18 до 65 років, то вам обов'язково потрібно придбати тимчасову ліцензію на дозвіл відлову риби.


Слайд #14
В якості сувенірів з Фінляндії ви можете привезти додому дизайнерські вироби зі скла, кераміки, дерева та металу, оленячі шкури, роги, національні фінські ляльки, фігурки ведмедів і білих оленів, відомий фінський шоколад «Fazer».


Слайд #15
Готелі пристойного рівня, в яких завжди є сауна, включена у вартість проживання. Номери прості, без зайвого «пафосу», але незмінно чисті, справні і зручні. Сніданки в готелях завжди пропонують у формі «шведського столу».


Слайд #16
Бажаєте чогось нестандартного та нового? Пропонуємо вам винайняти кімнатки з льоду! Так! Саме з льоду. Вони неймовірно гарні та на диво теплі.


Слайд #17
Побувавши один раз у Фінляндії, ви неодмінно захочете опинитися тут ще раз…


Слайд #18
У вашій пам'яті надовго відкладуться спогади незабутнього відпочинку…


Слайд #19
незрівнянної архітектури…


Слайд #20
екстремального катання по снігу…


Слайд #21
та виразно – барвистих пейзажів…


Слайд #22
VIP-travel - побач світ з іншої сторони
Телефон: (044)354-35-65
Факс: (044)677-86-53
Эл. почта: VIP-travel.com.ua