Презентація "Лижичко Руслана"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Лижичко Руслана"
Слайд #1
Лижичко Руслана


Слайд #2
Русла́на Степа́нівна Лижи́чко (24 травня1973, Львів)  — українська співачка, піаністка, диригент, танцюристка,продюсер, екс-депутат, громадська діячка. Почесний громадянин Львова.


Слайд #3
Музичні початки
Школяркою Руслана співала в гурті «Оріон», потім — у дитячому ансамблі «Посмішка». Після закінчення дитячої музичної школи майбутня співачка вступила до Львівської консерваторії ім. М. Лисенка на диригентське відділення.


Слайд #4
Музична кар'єра
«Доросла» музична кар'єра співачки почалася 1993 р., коли Руслана взяла участь у двох музичних фестивалях України: Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні і популярної музики «Червона Рута-93», лауреатом якого вона сталаж.1994 року Руслана стала володарем «Гран-прі» першого всеукраїнського телевізійного фестивалю «Мелодія» Наступного 1996 року Руслана бере участь у Міжнародному фестивалі мистецтв «Слов'янський базар», де посідає перше місце


Слайд #5
Улітку 2003 р. в неї вийшов новий альбом — «Дикі танці», з елементами традиційної гуцульської музики, який став лідером продажу музичних альбомів року в Україні. Робота над ним відбулася у травні 2003 р. на всесвітньо відомій музичній студії Пітера Гебріела «Real World» у Лондоні.


Слайд #6
У грудні 2003 р. на церемонії «Українська музична премія» ініційований Асоціацією звукозаписних компаній України, за альбом «Дикі танці» Руслана отримує першу в Україні офіційну нагороду «Платиновий диск». Вручив нагороду співачці президент Міжнародної федерації звукозаписної індустрії у Східній Європі Стефан Кравчек.


Слайд #7
Перемога на «Євробаченні»
На конкурсі шоу Руслани кардинально відрізнялося від виступів інших учасників «Євробачення-2004». Телекоментатор британської студії назвав Руслану «принцесою-воїном». Серед 36 країн Руслана посіла перше місце з 280 балами.


Слайд #8
Політична діяльність
Народний депутат України 5-го скликання з квітня 2006 до червня 2007 від Блоку «Наша Україна», № 5 в списку. На час виборів: заступник директора ТОВ "Студія звукозапису «Люксен», безпартійна. Член фракції Блоку «Наша Україна» Склала депутатські повноваження 19 червня 2007.


Слайд #9
Євромайдан 2013–2014
Починаючи з грудня одна з активісток Євромайдану, в підтримку опозиційних сил вела нічні вечори майже до втрати голосу. Часта виконавиця Гімну України на євромайдані, та організатор концертної програми. 22 грудня 2013 ввійшла в «НО Майдан» нарівні з іншими представниками опозиційних сил. З її слів, про це вона дізналась коли виходила на сцену. З її слів, від грудня переслідується спецслужбами.