Презентація "Мадонни Рафаеля Санті"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мадонни Рафаеля Санті"
Слайд #1
Мадонни Рафаеля Санті


Слайд #2
Найбільш ранні твори Рафаеля дійшли до нас від 1501 і 1502 рр. Тобто від того періоду , коли він працював у майстерні Перуджіно. Стилістика майстра справила на Рафаеля дуже помітний вплив. Рафаель настільки засвоїв манеру свого вчителя, що найчастіше їх роботи важко розрізнити.
1504 роком датована знаменита «Мадонна Коннестабіле », в якій багато мистецтвознавці бачать початок нового етапу в мистецтві Рафаеля.


Слайд #3


Слайд #4
Безумовно більш досконалою є його робота « Заручини Марії та Йосипа », датована тим же 1504 роком. Тут вже Рафаель не слід Перуджіно, а змагається з ним.


Слайд #5
У Флорентійські роки (1504 і 1508 рр..) Він створює ряд зображень Мадонн, які принесли йому славу. Але крім форми тондо, він у цей час активно досліджує і інші форми і способи композиції. Одна з ранніх флорентійських робіт такого роду - чудова «Мадонна Грандука».


Слайд #6


Слайд #7
«Мадонна в зелені»


Слайд #8
«Мадонна зі щигликом»


Слайд #9
«Мадонна Альба»


Слайд #10
«Мадонна делла седья»


Слайд #11
«Мадонна Терранува»


Слайд #12
«Мадонна Каніджані»


Слайд #13
«Мадонна з канделябрами»


Слайд #14
«Мадонна з рибою»


Слайд #15
«Мадонна з трояндою»


Слайд #16
1512 роком датована «Мадонна ді Фоліньо». Ця велика вівтарна композиція дуже важлива для італійського живопису, в усякому разі, для тієї її гілки, яка зображує Мадонну з святими в XVI столітті.
Рафаель відокремлює Марію від реального світу.


Слайд #17
«Мадонна ді Фоліньо»


Слайд #18
До останніх мадонн Рафаеля відноситься його знаменита «Сікстін».
Це один з перших творів, в якому глядач незримо виявляється вписаний в композицію: здається, що Мадонна спускається з небес прямо назустріч глядачеві і дивиться йому в очі.


Слайд #19


Слайд #20
Дякую за увагу!
Полошко Анастасія 11-В