Презентація "Музеї світу"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Музеї світу"
Слайд #1
Музеї (греч. muséion — місце, присвячене музам, храм муз, від músa — муза), наукові, науково-просвітні установи, що здійснюють комплектування, зберігання, вивчення і популяризацію пам'ятників природної історії, матеріальної і духовної культури — першоджерел знань про розвиток природи і людського суспільства. М. зосереджують в своїх фондах головним чином предмети речові і образотворчі, у тому числі витвори мистецтва, в той же час в М. зберігаються і письмові джерела (рукописні матеріали, друкарські документи, книги, від інкунабул до видань останнім часом, що представляють історичну цінність).
Музеї


Слайд #2
Музеї світу


Слайд #3
Цей музей більше схожий на космічний корабель, який потерпів крах, ніж на звичайну будівлю. Напевно, архітектори, які створювали проект дизайну даного музею, свого часу добряче захоплювалися всякими космічними серіалами, на зразок "Зоряних воєн" або Star Trek.
Музей Royal Ontario, Торонто


Слайд #4
Будівля цього музею зроблена з алюмінію і бетону. Загальна площа його - 25 тисяч квадратним метрів. До речі, вміст музею цілком відповідає його зовнішньому вигляду - адже музей презентує сучасне мистецтво, у всіх його проявах. Як же тут обійти стороною архітектуру самого музею?
Rosenthal Contemporary Arts Center


Слайд #5
Ще один музей, що спеціалізується на мистецтві. У його конструкції використовувалися в основному скло і сталь. Якщо дивитися з певного ракурсу, то можна бачити, що будівля музею схожа на величезного птаха, який збирається злетіти, і виглядає все це дуже незвично.
Akron Art Museum


Слайд #6
Цей музей викликає асоціацію із змією, яка згорнулася, і яка мирно дрімає на сонечку. Не знаю, чи дійсно так задумано архітекторами, але якщо це дійсно так, то реалізація ідеї дуже грамотна. Власне, цей музей сам по собі витвір мистецтва, незалежно від того, що там всередині.
Guggenheim Museum Bilbao


Слайд #7
Архітектори створили цей музей у вигляді гігантської металевої комахи, яка ще на землі, але вже готується до польоту. У конструкції застосовувалися титанові і сталеві труби, і сам він дійсно символізує сучасне мистецтво.
Національний музей мистецтв, Осака


Слайд #8
Музей мистецтва в Дубаї
Музей мистецтв Вейсмана, Міннеаполіс


Слайд #9
New Museum on the Bowery, Нью-Йорк
Денверський музей мистецтв


Слайд #10
Музеї України


Слайд #11
Музей "Писанка" в місті Коломия


Слайд #12
Мезинський народний археологічний музей


Слайд #13
Київський Музей історії туалету