Презентація "Видатні музеї світу"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Видатні музеї світу"
Слайд #1
Видатні музеїсвіту


Слайд #2
Музеї – це місця, де зібрані та експонуються колекції якихось  предметів, які були знайдені в природі, або зроблені людиною. Існують музеї, які присвячуються мистецтву, науці, історії, промисловості , техніці.  Слово «музей»  походить від грецького слова, що означає «храм муз». Один з найперших закладів, який  можна назвати музеєм, знайдено в Александрії у Єгипті . Цей заклад відноситься  до ІІІ ст. до н.е.  З тих часів до ХІХ ст. було створено  багато  колекцій, які  називали музеями, але вони  належали королівським особам та вельможним родинам. Тільки з кінця  ХVІІІ ст.  двері музеїв відкрилися для всіх бажаючих. 


Слайд #3
Choko-story
Музей шоколаду в Бельгії, Брюгге.


Слайд #4


Слайд #5
Знаходитьсь на території давнього замку. В цьому музеї є багато кімнат із шоколадними виробами.Також, на території замку проводиться “шоколадний” фестиваль, де б’ють шоколадні фонтани. Туди приїжджають всі бажаючі насолодитись шоколадними виробами.


Слайд #6


Слайд #7


Слайд #8


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16


Слайд #17
Музей Мадам Тюссо


Слайд #18
Музей мадам Тюссо знаходиться в Лондоні на Бейкер стріт.


Слайд #19
Починає працювати о 10 годині, але його працівники приходять раніше, щоб підправити деякі воскові статуї, витерти пилюку та й навести порядок взагалі.


Слайд #20
В музеї мадам Тюссо зібрано дуже багато різноманітних та цікавих експонатів.Тут є, навіть, Кімната Страху. В ній знаходяться скульптури багатьох злодіїв та вбивць. Кажуть, що ця кімната має магічну дію. Якщо людина переночує в цій кімнату то вона може вилікуватись навіть від алкоголізму.


Слайд #21
Також є багато воскових скульптур знаменитостей.Наприклад, співаків, танцюристів, акторів та навіть звичайних кіногероїв.


Слайд #22


Слайд #23


Слайд #24


Слайд #25


Слайд #26


Слайд #27


Слайд #28


Слайд #29


Слайд #30


Слайд #31


Слайд #32


Слайд #33


Слайд #34


Слайд #35