Презентація "Салон краси «Кароліна»"

+9
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Салон краси «Кароліна»"
Слайд #1
Салон краси «Кароліна»
Виконала:
Учениця 11-Б класу
СЗШ №14 м.Умані
Король Марина


Слайд #2
Кожна жінка прагне бути красивою і неперевершеною кожного дня і за будь-яких обставин, тому намагається приділяти догляду за собою максимум уваги.
.
Найкращим рішенням буде відвідати салон краси, де досвідчені майтри манікюру та педикюру,віжажисти,масажисти,перукарі чаруватимуть над вами.


Слайд #3
Салон краси «Кароліна».Розташований в центральному районі. Салон краси надає весь комплекс перукарських, косметологічних і релаксаційних послуг. У порівнянні зі звичайною перукарнею такий салон пропонує розширений перелік послуг. У подібних закладах працює більш кваліфікований персонал, де,наприклад,можна отримати консультацію майстра, який добре орієнтується в модних тенденціях.
Салон краси «Кароліна»
Діяльність салону «Амелі» орієнтована на жителів міста Умань, зокрема на жителів центрального району, з середнім достатком. При виборі місця для салону я також врахую транспортне сполучення з центром та іншими районами, прохідність, сусідство установ, які відвідує велика к - ть людей.

Я вважаю, що місце для салону цілком відповідає цим побажанням: поряд знаходиться Центральний ринок, банк, ряд магазинів, адміністративні будівлі.


Слайд #4
Салон краси «Кароліна» надаватиме послуги:


Слайд #5
Чоловічі зачіски,стрижки


Слайд #6


Слайд #7
Жіночі зачіски,стрижки,фарбування волосся


Слайд #8


Слайд #9
Послуги візажиста


Слайд #10


Слайд #11
Масаж


Слайд #12
Солярій


Слайд #13
Послуги манікюру


Слайд #14


Слайд #15
Послуги педикюру


Слайд #16
Салон Краси «Кароліна»
До ваших послуг!
Вул.Горького 13
т. 0935674321-0987645321


Слайд #17
Для салону буде закуплено професійне обладнання:
Робочі столи для перукарів - З шт.
Мийка - 1шт.
Робочий стіл для манікюру - 1 шт.
Робочий стіл для масажу - 1 шт.
Косметичне крісло - 1 шт.
Солярій - 1шт.
Диван для відвідувачів - 2 шт.
Настінні дзеркала - 4 шт.
Крісла - 3 шт.
Стільці - 4 шт.
Контрольно-касовий апарат-1шт.


Слайд #18


Слайд #19
У якійсь мірі проблема збуту може розглядатися як функція місця розташування підприємства. Салон-перукарня «Кароліна» буде розташований в Центральному районі, де конкуренція-головна проблема, тому що всі салони з подібними послугами знаходяться в центрі міста.
Інша сторона проблеми збуту - наскільки добре відомі клієнтам характеристики послуг, що надаються. Тому салон передбачає зробити велику рекламу своїх послуг в засобах масової інформації (газети, радіо і т.п.), для залучення більшої кількості клієнтів. Планується зробити замовлення візитних карток салону-перукарні «Амелі».
Ще один спосіб стимулювання збуту - це прийом замовлень по телефону, тобто по запису, а також надання послуг за спеціальними каталогами, за яким клієнт може вибрати собі стрижку або зачіску.
Маркетинг


Слайд #20
Реклама на бігболрд


Слайд #21
Персонал
Салон працюватиме з 9-00 до 21-00 (без обіду), вихідний неділя.
У салоні - краси «Амелі» працюватиме чотири майстри-універсала, прибиральниця,масажист,візажисти. Директор салону виконує обов'язки адміністратора та бухгалтера.
Майстра в салоні працюють позмінно: перша зміна працює з 9-00 до 15-00, друга зміна - з 15-00 до 21-00.Робочий день прибиральниці не нормований, тому за угодою вона має право приходити проводити вологе прибирання салону під час зміни, тобто о 15-00 і до кінця робочого дня, тобто о 20-00.
Раз на тиждень до її обов'язків входить генеральне прибирання.


Слайд #22


Слайд #23
Безсумнівно, підприємство сильне своїм персоналом. Грамотні керівники і кваліфіковані виконавці можуть вивести з прориву навіть саме неефективно працює підприємство, а погані кадри, навпаки, - розорити процвітаючу.
Тому підприємство планує прийняти на роботу кваліфікованих майстрів. Кожні півроку салон буде надавати можливість своїм працівникам підвищувати кваліфікацію, відправляти на різні семінари в місто Київ, Одесу та ін. Сума, яка буде виділятися на це, буде накопичуватися протягом 6 місяців.
У майбутньому салон планує відкрити майстер-класи, де будуть навчатися професіоналізму молоді майстри. Це принесе додатковий прибуток підприємству.


Слайд #24
Зовнішній вигляд салону


Слайд #25


Слайд #26


Слайд #27
Інтер’єр,ікстер’єр


Слайд #28


Слайд #29


Слайд #30


Слайд #31


Слайд #32


Слайд #33


Слайд #34


Слайд #35


Слайд #36
Бізнес - планування - необхідний елемент ефективної діяльності фірми на ринку. Розглянувши цілі і сутність планування, а також різні аспекти практики складання бізнес - плану, можна зробити висновок, що бізнес - план є ефективним інструментом управління, який допомагає фірмі визначити перспективи своєї справи, контролювати поточну ситуацію. План дає основу для прийняття раціональних рішень, дозволяє оформити і аналізувати інтуїтивні пропозиції.
Висновок


Слайд #37
Дякую за увагу!