Презентація "Технічні відкриття"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Технічні відкриття"
Слайд #1
Технічні відкриття
Підготували учениці ІІ курсу
Історико-правознавчого класу
Ковтун Дар’я і Антоненко Вікторія


Слайд #2
2 квітня 1961 в 9:07 ранку сталася подія, яка , без сумніву , сколихнуло повний мир . Зі словами "Поїхали!" З "другого майданчика" відправився в космос перший чоловік. Зрозуміло, це була не перша ракета , яка облетіла біля Землі , - перший штучний супутник стартував 4 жовтня 1957 . Але саме Юрій Гагарін став реальним втіленням мрії людства про зірок . Запуск людини в космос дослівно каталізував науково- технічну революцію. Було встановлено , що в невагомості можуть спокійно жити не тільки бактерії , рослини і Білка зі Стрілкою , але і людина .


Слайд #3


Слайд #4
Жив - був колись чоловік на ім'я Олександр Флемінг . Був він скромним вченим , який добре виконував свою роботу і переживав за долі людства. Але був у нього один гріх , завдяки якому містер Флемінг назавжди увійшов в історію медицини і був зведений у лицарське звання . Ім'я цього гріха - неохайність . У силу того що містер Флемінг по дві а то й три тижні не вичищав пробірки з досліджуваними культурами бактерій , він виявив в одній з них дуже рідкісний вид цвілі , відомий нам як пеніцилін. Це випадкове відкриття привело до відкриття антибіотиків , вибірково знищують хвороботворні мікроорганізми. Без антибіотиків неможлива жодна операція. Навіть маленька подряпина може призвести до серйозного зараження і летального результату. Завдяки пеніциліну такі випадки в медичній практиці перейшли з розряду закономірностей у розряд аномалій. Завдяки серу Олександру Флемінгу людство перестало побоюватися масових і неконтрольованих спалахів смертельних хвороб , що стало б величезною проблемою для нашої цивілізації при постійно зростаючій щільності населення.


Слайд #5


Слайд #6
Алан Тьюринг створив перший електромеханічний комп'ютер в 1943 році. Метою його був злом нацистських шифрувальних кодів. Наступні зміни та удосконалення видозмінили і значно зменшили комп'ютер. У нього з'явилася пам'ять, записуючий пристрій і монітор. З кожним роком комп'ютери стають все доступнішими, все більше проникають в життя сучасної людини.


Слайд #7


Слайд #8
Британець Тім Бернес-Лі в 1989 році зробив можливим користування інтернетом. Його система інтуїтивно зрозумілих і простих у вживанні гіперпосилань без єдиної головної бази даних, зробила секретну розробку Пентагону надбанням усього світу. Тепер Інтернет - це величезна система зберігання інформації, відомостей, знань і розваг. Найбільше досягнення людства, яке дозволило прискорити процес спілкування, передачі даних, розрахунків і навіть працевлаштування. Правда, завдяки йому і ритм життя став на порядок швидше.


Слайд #9
1946 Мікрохвильова піч - Персі Лебарон Спенсер, США
1950 роки Кредитна карта - Ральф Шнейдер, США


Слайд #10
1952 Гумові рукавички - Великобританія
1959 Корабель на повітряній подушці - Крістофер Кокерелл, британський інженер


Слайд #11
1961 Космічний корабель Шаттл, США
1963 Касетний магнітофон - "Філіпс", Нідерланди


Слайд #12
1970 Штучне серце - Роберт К. Ярвік, США
1970 Пожежна сигналізація - "Пітвей Корпорейшн", США


Слайд #13
1971 Бронежилет - Стефані Кволек, американський хімік
1972 Комп'ютерні ігри - Нолан Бушнелл, США


Слайд #14
Фотографії найбезглуздіших винаходів 20 століття
Газета, одержувана по факсу.


Слайд #15
Компрес з льодом для обличчя проти похмілля.


Слайд #16
Фоторевольвер, робить знімок при натисканні на курок.


Слайд #17
Дитяча коляска із захистом від газової атаки.


Слайд #18
Аналоговий навігатор для автомобіля, в якому карта прокручується. Швидкість прокручування залежить від швидкості автомобіля.


Слайд #19
Рятувальний жилет, зроблений з велосипедних камер.


Слайд #20
Список літератури
http://pozitiv-news.ru/smeshnoe-foto/fotografii-samyih-nelepyih-izobreteniy-20-veka.html
http://elive.com.ua/6-glavnyx-izobretatelej-20-go-veka/
http://www.hint4.me/4643-kakoe-izobretenie-xx-veka-samoe-vydayuscheesya.html


Слайд #21