Презентація "Рокери"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Рокери"
Слайд #1
«Рок-н-рол - це не просто музика. Це спосіб життя. І це у вас назавжди »
В'ячеслав Решетняк «Там, де ночує вітер»
Рокери


Слайд #2
Рокери
Слово рокери, спочатку, служило для визначення британської молоді в Британії в шістдесятих роках минулого століття, яка дозволяла собі вельми нешанобливо їздити по дорогах на мотоциклах. Рокери з'явилися як субкультура в п'ятдесятих - початку шістдесятих років в епоху рок-н-ролу, представниками музики і стилю якої стали Чак Беррі, ранній Елвіс Преслі, Джин Вінсент та інші. Однак перших рокерів об'єднував тільки один принцип - манера їзди на мотоциклі, а вже потім з'явилося таке поняття як стиль. Ці хлопці могли роз'їжджати зі швидкістю до 160 кілометрів на годину по дорогах Лондона.


Слайд #3
Рокери
Стиль рокера породили необхідність і практичність. Рокери носять шкіряні мотоциклетні куртки , прикрашені кнопками , латками , нашивками і шпильками. На головах у них нерідко досить модні шкіряні кепки . Зазвичай вони їздять на мотоциклі в шоломі з відкритим обличчям , в авіаційних окулярах , і білому шовковому шарфі , який захищає їх від переохолодження.
У гардеробі кожного рокера присутні шкіряні штани , високі мотоциклетні черевики від «Lewis Leathers » або військові черевики і футболки.


Слайд #4


Слайд #5
Зовнішній вигляд
Зачіска рокерів може , в принципі , залежати від особистих переваг , але нерідко про неї говорять як про згладжену або , навпаки, в стилі помпадур.


Слайд #6
Основними рисами рокерів стала прихильність до рок- н- ролу і їзди на мотоциклі , що допомогло створити образ англійського вуличного хулігана. У нас , як водиться , прихильність до рок- н- роллу набула більш ненав'язливих форм. Мотоцикл « того класу» для студентів був нездійсненною мрією , тому зберігався вдома тільки у вигляді зображення на плакатах . Головним сегментом рокерської субкультури була саме музика.
Основні риси


Слайд #7
Рокерський жест
Популяризований вокалістом Dio Роні Діо, який стверджував, що цього жесту його навчила бабуся. Трактується і як старовинний жест для відганяння злих духів


Слайд #8


Слайд #9


Слайд #10
Хто тільки не звертався до теми рок- н- ролу за всю його історію. Це , мабуть, єдиний стиль, який не передбачає від своїх представників нічого , крім позитивного ставлення до музики. Нерідко подібну музику прихильники року починають грати не відходячи від каси , створюючи свої маленькі музичні команди. Любителі мотоциклів,пізніше створили паралельну рокерам – байкерську культуру.
Байкери стають єдиним цілим зі своїми мотоциклами , у них існує свій кодекс честі , який включає в себе вираз високих моральних принципів.
Рокери


Слайд #11
Інша сторона рокерської культури - зловживання алкоголем , наркотиками , сигаретами. Саме рокерскій культурі властива пропаганда відходу від недосконалого світу . Ця культура вибудувана на філософських способах світосприйняття , що можна явно побачити в текстах пісень. В ідеалі , рокер - це начитана людина , яка розбирається в суспільних ситуаціях , вміє самостійно мислити і робити висновки , які й викладає у відповідних текстах , покладених на музику .
Рокери


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16
Дякуємо за увагу;3