Презентація "Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук"
Слайд #1
Премія Академії кінематографічних мистецтв і наук
Виконала учениця 9-Б класуХалімон Заріна


Слайд #2
5


Слайд #3
4


Слайд #4
3


Слайд #5
2


Слайд #6
1


Слайд #7
Премія “Оскар”
Слово з історії
Логотипи кінопремій
Цікаві факти
Статуетка”Оскар”


Слайд #8
Премія Оскар
Головна щорічна національна кінопремія США і найвідоміша кінематографічна нагорода у світі.


Слайд #9
У тому вигляді, в якому вона існує в даний час, золота статуетка була вручена на першій же церемонії, але назва «Оскар» з'явилося тільки в 1939.
За найпоширенішою версією, своєю назвою нагорода зобов'язана бібліотекарю Академії Маргарет Херрік, який сказав при її вигляді: «Ця фігурка нагадує мого дядька Оскара!».


Слайд #10
Оскарівська статуетка заввишки 34 см і вагою 3,85 кг виготовлена ​​з покритого золотом сплаву британія і спочиває на постаменті з чорного мармуру. Вона зображує лицаря з мечем, який стоїть на стрічкової бобіні. Згідно з легендою, творець образу «Оскара» Седрик Гіббонс накидав її ескіз у блокноті під час одного з нудних зборів.


Слайд #11
Перше вручення премій «Оскар» відбулося 16 травня 1929 року в готелі «Roosevelt» в Голівуді
Починаючи з першої ж церемонії, трансляція події проводилась по радіо, а починаючи з 1953 року - по телебаченню .


Слайд #12
На відміну від більшості кінофестивалів, "Оскари" вручаються за результатами загального голосування членів Академії, а не за вибором журі.
Американська Кіноакадемія складається з більш ніж 5000 членів з правом голосу, розділених по 16 різним галузям. Найчисленнішою з галузей є акторська. Кожна галузь голосує по своїй категорії. Разом члени Кіноакадемії голосують тільки по одній категорії - "найкращий фільм".


Слайд #13
Найцікавіше те, що кожного року церемонія вручення кінопремії має свій унікальний логотип, але починаючи тільки з 1941 на логотипах почали зображати статуетку “Оскар”.
1929
1940
1941
2000


Слайд #14
Цікаві факти
1. Рекорд за кількістю номінацій на «Оскара» належить Уолту Диснею - 59 разів він претендував на отримання статуетки (виграв 26 разів)


Слайд #15
2. Єдині актори, номінувалися на «Оскар» протягом п'яти десятиліть поспіль (з 1960-х по 2000-і) - Джек Ніколсон і Майкл Кейн.


Слайд #16
3. Найбільшу кількість номінацій премії “Оскар” торимав фільм “Титанік”. У 1998 році «Титанік» був висунутий на здобуття премії «Оскар» в 14 номінаціях, в результаті отримав 11 з них, включаючи нагороду «Кращий фільм» 1997 року.


Слайд #17
Дякую за увагу