Презентація "Архітектура Далекого Сходу"

+5
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Архітектура Далекого Сходу"
Слайд #1
Архітектура Далекого Сходу
Японія


Слайд #2
Зміст
Давня японська архітектура
Японська середньовічна архітектура
Архітектура періоду Мейдзі
Сучасна японська архітектура


Слайд #3
В архітектурі Японії помітні запозичення з китайської архітектури. На відміну від китайських та створених в Японії під впливом китайського стилю будівель, для типово японських споруд характерна асиметрія.
В цілому, для японської архітектури характерне прагнення до простоти. Будівлі світлі і відкриті, в основному складаються з прямокутних елементів.


Слайд #4
Для традиційної японської архітектури аж до періоду Мейдзі основним будівельним матеріалом було дерево.
Причинами використання дерев'яних конструкцій були доступність і простота виготовлення. Крім того, дерев'яні конструкції краще підходили для японського клімату, дозволяли забезпечити природну вентиляцію приміщень, а також дозволяли легко перемістити споруду, розібравши його і зібравши на новому місці.


Слайд #5
Традиційні дерев'яні житлові будинки простих японців, названі мінка (яп. 民家?), максимально пристосовані до клімату країни. Одно- або двоповерхова мінка має міцну каркасну конструкцію з товстих балок з несучою колоною в центрі будинку і розсувними дверима. Стіни не є несучими, внутрішній простір ділиться на окремі приміщення за допомогою пересувних ширм. У таких будинках жили селяни, ремісники і торговці. В даний час мінка збереглися тільки в сільській місцевості.


Слайд #6
Давня Японська Архітектура


Слайд #7
Збережені зразки архітектури стародавньої Японії до IV століття практично відсутні.Розкопки і дослідження показують, що споруди раннього періоду японської історії, звані «ТАТЕ-ана Дзюку» («житла з ям»), представляли собою землянки з дахом, покритим соломою і гіллям.


Слайд #8
Реконструкція жител, місто Сетоуті, префектура Окаяма


Слайд #9
Ханива-дім


Слайд #10
У третьому столітті н. е.. з настанням періоду Кофун в районах Осаки і Нари у великій кількості споруджувалися величезні кургани, що служили гробницями для правителів і місцевої знаті. В даний час в Японії виявлено більше 10 тис. курганів. Ці споруди мали круглу форму, пізніше - форму замкової щілини і часто оточувалися ровами з водою по периметру.


Слайд #11
Курган императора Нинтоку, V ст


Слайд #12
Починаючи з середини VI століття в Японії поширюється буддизм, завезений з корейської держави Пекче. Буддизм зробив значно вплинув на архітектуру цього періоду. Однією з найважливіших змін стало використання кам'яного фундаменту.


Слайд #13
Однією з найдавніших зі збережених дерев'яних будівель в світі вважається буддійський храм Хорюдзі (яп. 法 隆 寺?) в місті Нара побудований принцом Сьотоку в 607 році.


Слайд #14
Прикладом храмової архітектури XIII століття служить буддистський храм Тодай-дзі в місті Нара побудований в 745 році. Храм вважається найбільшою дерев'яною будовою у світі


Слайд #15
Японська середньовічна архітектура


Слайд #16
Кинкаку-дзі (Золотий павільйон), Кіото


Слайд #17
Гінкаку-дзі (Срібний павільйон)


Слайд #18
замок Хімедзі


Слайд #19
замок Нидзе


Слайд #20
замок Осака


Слайд #21
замок Хіросакі


Слайд #22
Замок Шюрі


Слайд #23
Замок Акасака


Слайд #24
Замок Наґоя


Слайд #25
Павільйон Секінтей в палаці Кацура


Слайд #26
Архітектура періоду Мейдзі


Слайд #27
Будівля Парламенту Японії


Слайд #28
Сучасна японська архітектура


Слайд #29
Будівля штаб-квартири Fuji TV на острові Одайба (арх. Кендзо Танге)


Слайд #30
Мерія Токіо


Слайд #31
Дякую за увагу!
Виконала:
Матвєєва Вероніка,
403 гр,2013 рік