Презентація "Економіка Канади"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Економіка Канади"
Слайд #1
Економіка канади
Підготували учениці 10-б класу Стоколюк Вікторія та Гурова Євгенія


Слайд #2
економіка
У Канаді є розвинена ринкова економіка .
Канада — член Організації економічної співпраці і розвитку(ОЕСР) і Великої Вісімки (G8).
Економіка країни зростає швидкими темпами та з низьким рівнем безробіття і великими урядовими надлишками в федеральному бюджеті. 


Слайд #3
Канада — високорозвинена індустріально-аграрна країна. 
Основні галузі промисловості: гірничодобувна та переробна, харчова, деревообробна, паперова, транспортного обладнання, хімічна, рибна, нафтова і газова.
Транспорт — залізничний, автомобільний, річковий, озерний, морський, повітряний. 
Головні порти: Ванкувер, Сет-Іль, Порт-Карт, Тандер-Бей, Монреаль.
У економіці Канади виділяються сектори добувної промисловості й сільського господарства обробної промисловості, будівництва та сфера обслуговування.


Слайд #4
Канада — одна з небагатьох країн-експортерів енергоносіїв у світі: великі поклади природного газу знаходяться на східному узбережжі, а нафти — в Альберті.
Є і великі поклади нафтових пісків Атабаски — друге після Саудівської Аравії родовище нафти у світі. У Квебеці,Британській Колумбії, Ньюфаундленді і Лабрадорі, 
Онтаріо і Манітобі гідроелектроенергія найпоширеніша і найдешевша.


Слайд #5
Канада — одна з найбільших у світі виробників сільськогосподарської продукції.
Канадські прерії, розбудовані значною мірою завдяки раннім хвилям української еміграції, є одними з найбільших постачальників пшениці й інших зернових культур. 


Слайд #6
Канада, найбільший виробник цинку й урану, також має великі родовища інших природних ресурсів, як от:золото, нікель, алюміній, свинець. 


Слайд #7
Є в країні і високорозвинена переробна промисловість у південному Онтаріо і Квебеку; тут же і знаходяться автобудівні заводи, філіали багатьох американських і японських автомобільних компаній, що є ключовими в економіці цих провінцій.


Слайд #8
Економіка Канади глибоко інтегрована в світову економіку та до певної міри надзвичайно залежна від міжнародної торгівлі, особливо зі своїм найбільшим торговельним партнером, Сполученими Штатами Америки. 
У 1989 р. Канада уклала Канадсько-американську угоду безмитної торгівлі (FTA), а в 1994 р. — Північноамериканський договір про вільну торгівлю (NAFTA), який включав ще й Мексику.
З середини 1990-х років уряд країни демонструє позитивний баланс федерального бюджету і послідовно сплачує державну заборгованість.


Слайд #9
Співвідношення канадського долара (CAD) до американського (USD) зараз є найвищим за останні десять років.


Слайд #10
Bank of CANADA


Слайд #11
Канадська готівка


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16


Слайд #17
Дякуємо за увагу!