Презентація "Вуглеводи"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Вуглеводи"
Слайд #1
ВУГЛЕВОДИ
Вуглеводи – це органічні сполуки, до складу яких входять Карбон, Оксиген, Гідроген.


Слайд #2
ВУГЛЕВОДИ ПОДІЛЯЮТЬ


Слайд #3
ХЛІБ
ОДИН З ОСНОВНИХ ДЖЕРЕЛ ВУГЛЕВОДІВ


Слайд #4
РОЛЬ ВУГЛЕВОДІВ
Вуглеводи є основним постачальником енергії для нашого організму при виконанні різноманітних фізичних вправ. Однак роль цього компонента харчування найчастіше або недооцінюється, або, навпаки, людина починає зловживати прийняттям у їжу підвищеної кількості цих речовин. Вуглеводи потрібні для нормального функціонування всіх систем органів, а крім того, і для збільшення м’язової маси в людей, що займаються спортом.


Слайд #5
ВУГЛЕВОДИ МІСТЯТЬСЯ В:


Слайд #6
шоколад
Відноситься до другої групи продуктів з досить великим вмістом вуглеводів – 40-60 грам вуглеводу на 100 грам маси. До цієї групи ще належать: халва, хліб, квасоля….


Слайд #7
ЧОМУ ВУГЛЕВОДИ ПОТРІБНІ СПОРТСМЕНАМ?
Спортсменам, до речі сказати, певна кількість вуглеводів в продуктах харчування необхідна після закінчення тренування – для відновлення енергії, яка була витрачена організмом на фізичні вправи. При цьому продукти слід вживати через годину – півтори після занять спортом, не раніше, не пізніше. Їм слід вживати більші порції картоплі, ніж солодкій газованій воді. Це пояснюється тим, що потрібно організму для того, щоб засвоїти вуглеводи в продуктах. Солодка їжа дуже скоро (переганяється ) в кров, що призводить до різкого стрибка рівня цукру, а це дуже шкідливо.


Слайд #8
Негативну роль солодких продуктів харчування, що містять цукор, можна зменшити за рахунок їх заміни стравами, приготованими на основі інших вуглеводів, що становлять основу солодкуватого смаку меду, фруктів і ягід.


Слайд #9
ВИСНОВОК
Отже, роль вуглеводів в справі формування раціонального харчування при веденні здорового способу життя дуже висока. Грамотне складання раціону з урахуванням необхідної кількості даних компонентів харчування забезпечить хороше самопочуття і сприятиме профілактиці ряду захворювань.