Презентація "Негативний вплив наркотиків"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Негативний вплив наркотиків"
Слайд #1
Негативний вплив наркотиків
Виконали:
учениці групи 11-2
Ступар Дар’я, Коновалова Тетяна


Слайд #2
Наркоманія
При вживанні наркотиків розвивається наркоманія – захворювання, при якому психічний і фізичний стан людини, її самопочуття й настрій цілком залежать від наявності в організмі наркотика.


Слайд #3
Люди, які вживають наркотики, значно більше, ніж інші, ризикують отримати ВІЛ-інфекцію, оскільки вірус може передаватися через кров, а наркотики призводять до втрати контролю над поведінкою, адже вони сильно впливають на роботу головного мозку, нервову систему і разом з цим – на самоконтроль.


Слайд #4
Багаторазове проколювання вен може призводити до утворення тромбів і рубців.


Слайд #5
У жінок, котрі вживають наркотики під час вагітності, можуть народитися мертві діти або ж діти з дуже серйозними вадами: клишоногістю, відсутністю кінцівок, розщепленим піднебінням, "заячою губою”, дефектами внутрішніх органів.


Слайд #6
Вживання дурманних токсичних речовин (тобто летких речовин, які використовують у побутовій хімії, бензині тощо) може пригнічувати функції дихання (можлива навіть зупинка дихання), порушення серцевої діяльності, а часом – непритомність і навіть смерть.


Слайд #7
Люди, що розповсюджують наркотики, діють, як справжні рекламні агенти, і переконують своїх потенційних клієнтів у привабливості наркотиків:


Слайд #8
Але вони безсоромно обманюють вас, а можливо, і себе! Тому насправді:


Слайд #9
У житті є багато можливостей відчути і побачити цікаве і нове, але для тих, хто спробував наркотики, на цьому всі відчуття і закінчуються.


Слайд #10
Дякуємо за увагу!