Презентація "Перспектива використання ГМО"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Перспектива використання ГМО"
Слайд #1
Перспектива використання ГМО
Презентацію виконалаучениця 6 класу гімназіїГолощук Дарія


Слайд #2
ГМО – це генетично модифікований організм, що утворюється в результаті застосування технологій генної інженерії, що дає можливість подолати бар’єри між різними видами, наприклад помідор можна “схрестити” з рибою, бактерію із картоплею, свиню з медузою і т. д.


Слайд #3
Це – рослини із вбудованими вакцинами і вітамінами, наприклад “Золотий рис” із вбудованим провітаміном А або банани із анальгіном.


Слайд #4
Дерева будуть рости швидко і матимуть яскраво виражені корисні якості та повідомлятимуть фермерам про свою спрагу легким світінням листків. Генетично модифіковані коти не будуть викликати алергію у людей, чутливих до котячої шерсті.


Слайд #5
Вчені визначили декілька проблемних сфер:


Слайд #6
Вагомі аргументи на користь масового використання генної інженерії висувають компанії-виробники трансгенів.Протягом останніх 20 років кількість людей на планеті може зрости у два рази. Це потребує використання технології, яка дозволить виробляти більше продуктів харчування.
Тому, без генної інженерії людству аж ніяк не обійтися.


Слайд #7
Рослини, зконструйовані з допомогою генної інженерії, зможуть давати більші урожаї, з більшою кількістю поживних речовин в порівнянні із традиційними культурами. А це в поєднанні з нано-технологіями ,,небесних ферм’’, де на поверхах помістяться різні сільськогосподарські угіддя для виробництва фруктів, овочів, зерна, м'яса й молочних продуктів.


Слайд #8
Проте, країни західної Європи мають підвищений попит на ,,органічну”(біологічну, біодинамічну) продукцію і є імпортерами ,,чистої” їжі.