Презентація "Чи є життя на інших планетах ?"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Чи є життя на інших планетах ?"
Слайд #1
Чи є життя на інших планетах ?
Виконали:ліцеїстки 41 групи Шуть Оксана,Онищук Ольга.


Слайд #2
Кожен з нас хоч би раз замислювався про НЛО, а багато хто навіть стверджує, що мав можливість спостерігати це явище. Свідки розповідають різне, хтось бачив диск, хтось вогняну кулю, хтось бачив вогняні піраміди і багато іншого.


Слайд #3
Легенди про літаючі об'єкти одні з найдавніших. Дивні об'єкти в небі завжди цікавили людей, часом навіть викликали паніку. Давні тексти зберегли багато розповідей про прибульців.


Слайд #4
В горах Хунань та посередині озера Тунгтинь є малюнки, датовані приблизно 4500 роком до нашої ери, вони зображують людину з величезним тулубом, циліндричний об'єкт у небі та схожий на нього предмет, але вже на землі.


Слайд #5
Аналогічні речі можна побачити й на сахарському нагір'ї в Тасилі, і в перуанському храмі Тиаунако.


Слайд #6
Особливо в НЛО вірили давні єгиптяни і шумери. Деякі приписують створення єгипетських пірамід інопланетянам.


Слайд #7


Слайд #8


Слайд #9
У старих хроніках збереглося безліч описів світлих дисків або ж вогнів, які спостерігали в часи Римської імперії. У деяких випадках описані навіть істоти, які пов'язані з цими дивними об'єктами.


Слайд #10
Часто згадується у давніх рукописах про те, що землян відвідували «люди в білому одягу», які прийшли з далека; також часто спостерігалися щити, що літали, два Місяця.


Слайд #11
Всі ці факти (насправді їх кілька сотень) заслуговують уважного вивчення. Потрібно враховувати, що основна маса свідчень взагалі не дійшла до нас, так що ми володіємо лише мізерною частиною відомостей.


Слайд #12
Перше повідомлення про НЛО, що викликало величезний суспільний інтерес і лавину публікацій, зробив американський пілот Кенет Арнольд. Пролітаючи вдень 24 червня 1947 поблизу гори Рейнір в штаті Вашингтон, він відмітив дев'ять дивних об'єктів.


Слайд #13
За оцінкою Арнольда, об'єкти рухалися зі швидкістю близько 2700 км / год. Арнольд порівнював їх з «безхвостим літаками». Він зазначав, що рух дивних об'єктів був «подібний до блюдця, кинутому по поверхні води». Саме таким чином виник популярний нині термін «літаюча тарілка». 


Слайд #14
Великий резонанс в липні 1952 викликали кілька повідомлень про спостереження НЛО поблизу Національного аеропорту м. Вашингтон.


Слайд #15
Повідомлення про НЛО зустрічається не лише в США, а й по всьому світу.


Слайд #16
В 1980-х роках в Англії було виявлено близько 500 кілець, кругів та інших геометричних фігур зрілої пшениці. Ґрунтуючись на цьому матеріалі в 1986 р. Пол Фуллер та Дженні Рендлз видали брошуру «Таємниця кругів».


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19


Слайд #20


Слайд #21


Слайд #22
Питання про існування інопланетного життя досі залишається частково відкритим. Чому частково? Це залежить від того, що розуміти під словом «життя». Якщо мати на увазі найпростішу органічне життя на рівні мікроорганізмів і органічних речовин – то так, життя є. І тому є докази. 


Слайд #23
Якщо у Всесвіті є органіка, є мільйони цілком придатних для життя мікроорганізмів планет, чому б їй і не розвинутися? Перешкод немає, а живий організм – така річ, що може пристосовуватися й виживати, мутуючи в будь-яких незвичних умовах. 


Слайд #24
Ще один можливий доказ існування позаземного життя є екстремофіли - це живі організми, здатні виживати в абсолютно нестерпних з людської точки зору умовах: екстремальної спеки, холоду, в отруйних хімічних речовинах і навіть у вакуумі. Їх виявили, в жерлах вулканів, в солоних водоймах Анд, у покритій льодами Арктиці.


Слайд #25
Тож кожен повинен бути готовий до, можливої, зустрічі з досі небаченим іншим життям !