Твір на тему: «Моє хобі»

+2

Хобі - заняття, котрим людина займається із задоволенням у вільний час. Більш за все у кожного є така справа, яка приносить радість, затишок. Хобі дозволяє людині відволіктися від буденщини, стати більш спокійним, щоб потім з новими силами займатися справами. Хтось любить вишивати чи в`язати, співати чи танцювати, плавати чи грати у футбол, грати на фортепіано чи малювати або ж колекціонувати щось. Я думаю, що хобі в деякій мірі розвиває людей, допомагає заспокоїтися, подумати.

У дитинстві я обожнювала збирати м`які іграшки. Вони приносили мені багато радості. Кожна іграшка мені нагадувала того, хто саме подарував такого чудового ведмедика чи котика. Я обожнювала спати зі своїми м`якими друзями. Особливо мені подобалися іграшки, котрі могли видавати звуки. Зараз я люблю бавитися зі своєю маленькою племінницею, у котрої також чимало м`якеньких друзів.

Згодом мене захопила гра з Барбі. Мабуть саме тоді у мені пробудився маленький дизайнер: я полюбляла сама виготовляти одяг для ляльки. З клаптиків тканини могла зробити чудову спідничку для Барбі, а з різнокольорових шкарпеток сукню. Звичайно голку в руки батьки брати не дозволяла, тому при нагоді я просила матусю чимось мені допомогти: щось підрізти ножицями чи зшити вручну.

У школі на уроках трудового навчання я знайшла своє хобі. Я зрозуміла, що мені дуже подобається вишивати хрестиком чи в`язати спицями. Зараз я вже можу похвалитися деякими досягненнями: в`язані шарф, шкарпетки для маленької племінниці, декоративна наволочка на невелику подушку для домашнього затишку, зимова шпка для себе. Згодом я планую виготовити покривало за допомогою техніки печворк.

Любов до шиття мені прищепила вчителька Наталія Вікторівна. Я захоплююсь цією жінкою, адже вона виготовляє так багато гарних речей своїми руками: ляльки-мотанки, картини, вишиті хрестиком, гладдю, бісером, чудовий одяг, прекрасні серветки, які в`яжуться крючком та багато іншого. Саме Наталія Вікторівна показала мені як правильно шити на машинці. Тепер мене навчили правильно обробляти край тканини, гарно оздоблювати речі, які я виготовляю, більше розвивати фантазію. Зараз я полюбляю більше виготовляти декоративні речі або ті, які будуть корисними в побуті: прихватки для гарячого, чохол для стільця чи табурета. У майбутньому я мрію навчтися шити гарний одяг з коштовних, якісних, рідкісних тканин. Я думаю, що найбільше ціниться ручна робота, адже в неї вкладено багато часу, сил, натхнення.

Як тільки я сідаю за машинку, мені одразу на думку спадає багато нових ідей, які я завжди намагаюся втілювати в життя. Я вірю, що згодом це хобі дуже допомагатиме мені в житті. Я зможу шити, в`язати, вишивати не тільки для себе, а й для своїх діточок. Також, на мою думку, прекрасним подарунком може слугувати власноручно вишита картина або навіть ікона.

Шиття - моє хобі. Це заняття приносить меня багато задоволення, я розумію, що не витрачаю час даремно. Думаю, що речі ручної роботи хоча б елементарні повинна виготовляти кожна жінка. Можливо, у майбутньому я зберу групу дівчат і почну передавати свої знання іншим. Нехай у кожного буде таке хобі, від якого людина буде лише радіти!