Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція»Завантажити презентацію

Слайд #1
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #1

Тур по Європі:Іспанія, Франція.
Підготувала Цибульська Вікторія


Слайд #2
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #2

Іспанія
Іспанія  — держава на південному заході Європи. Займає більшу частину Піренейського п-ова, Балеарські і Пітіузькі о-ви в Середземному морі, Канарські о-ви в Атлантичному океані. Іспанія омивається Середземним морем і Атлантичним океаном. По суходолу Іспанія межує з Португалією на заході (спільний кордон — 1214 км), зФранцією — по гребенях Піренейських гір (623 км), з Андоррою (63,7 км), з Гібралтаром і з Марокко.
Іспанія відома не лише коридою, хорошими пляжами, запальними жінками, смачною паельєю та сангрією. Іспанська архітектура вважається найцікавішою у світі та справді гідна захвату.


Слайд #3
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #3

 Іспанія
Собор Святого Сімейства, Барселона
Найграндіознішу споруду великого Антоніо Гауді вже побачили понад 2 млн. туристів. Сучасні архітектори все ще добудовують творіння знаменитого іспанця та планують завершити 2026 року.
Каза Міла ла Педрера
Каза Міла ла Педрера називають найтаємничішим шедевром Гауді. У цього будинку чимало назв - Каменоломня, Осине гніздо або М'ясний пиріг.
Ла Педреру вважають вершиною модерної архітектури та називають найдосконалішим проектом Гауді в цивільному будівництві.


Слайд #4
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #4

Франція
Фра́нція, офіційна назва Францу́зька Респу́бліка (фр. La France, République Française) — держава на заході Європи, республіка, що межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією й Італією, південному-заході зІспанією й Андоррою, на півдні омивається Середземним морем, на заході — Атлантичним океаном.
Площа (разом з Корсикою) — 543 965 км². Столиця і найбільше місто — Париж. Окрім метрополії, Франції належать численні заморські території — Гваделупа, Сен-Бартельмі, Сен-Мартен, Французька Гвіана, Мартиніка, Майотта, Реюньйон, Сен-П'єр і Мікелон, Південні й Антарктичні території, Нова Каледонія, Французька Полінезія, Волліс і Футуна.
Протягом останніх п'ятисот років Франція була одною з провідних країн світу[1] з сильними культурними, економічними, військовими та політичними впливами на Європу та увесь світ. Протягом 17-18 століть Франція колонізувала великі території у Північній Америці таПівденно-Східній Азії, протягом двох наступних століть стала другою найбільшою імперією у світі, завоювавши значні частини Північної, Західної та Центральної Африки, Південно-Східної Азії, а також багато Карибських і Тихоокеанських островів.


Слайд #5
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #5

ДІСНЕЙЛЕНД
Євродіснейленд знаходиться в 32 км від Парижа в містечку Марн-ла-Валле і привертає найбільшу кількість відвідувачів. Це найбільший в Європі (1943 гектари) парк розваг. Тут щодня працюють сотні атракціонів, парадів і шоу, курсують справжній поїзд, плавають піратські фрегати і пароплав часів Марка Твена, куряться гейзери і "вибухають" вулкани, відкриваються печери зі скарбами, тунелі і висячі мости, а також "живе" безліч диких тварин і казкових героїв, від Белосніжки і Квазімодо до героїв Індіани Джонса і "Зоряних воєн" Лукаса.


Слайд #6
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #6

ДІСНЕЙЛЕНД


Слайд #7
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #7

Авіньйон
Авіньйон. Папський палац на березі Рони. Місце полону римських пап в 14 в.


Слайд #8
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #8

Рейнс
Один з головних туристичних центрів країни - Реймс, розташований на північному сході Франції. Це один з перших центрів християнства в країні (вже на початку V ст. Тут будується перший собор) і місце народження королівства Франція. Саме тут у 496 р. н. е.. перший король франків Хлодвіг приймає християнство, і з тих пір тут пройшли миропомазання на трон двадцять п'ять королів Франції. Тут знаходиться і "головний собор Франції" - Собор Реймському Богоматері (1210-1275 рр.., Неодноразово перебудовувався в XIV-XV ст.) Довжиною понад 138 м


Слайд #9
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #9

Лілль
Лілль. Площа Шарля де Голля


Слайд #10
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #10

ЛІОН
Ліон. Ратуша 17 в.
.


Слайд #11
Презентація на тему «Тур по Європі:Іспанія, Франція» - Слайд #11

ЗАМКИ ЛУАРИ
Замок Шамбор, найбільший замок Луари. Будівництво велося в 1526-1544 за наказом короля Франциска I. У замку 440 кімнат, 365 камінів, 63 сходів


Завантажити презентацію