Презентація "Сто років самотності"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Сто років самотності"
Слайд #1
На тему:”Габрієль Гарсія Маркес
“Сто років самотності””
Виконав учень 11-А класу
Острожчук Богдан Андрійович
Презентація


Слайд #2
Сто років самотності” – роман відомого письменника Габріеля Гарсіа Маркеса, один з найбільш характерних та популярних творів у напрямку магічного реалізму. 


Слайд #3
Ґабріє́ль Хосе́ де ла Конкордія Ґарсі́я Ма́ркес — колумбійський письменник-прозаїк, журналіст, видавець і політичний діяч; лауреат Нобелівської премії з літератури 1982 року.


Слайд #4
«Магічний реалізм» – це реалізм, у якому органічно поєднуються елементи реального та фантастичного, побутового та міфічного, дійсного та уявного, таємничого. Магічний реалізм притаманний передовсім латиноамериканській літературі.


Слайд #5
Ця книга вважається шедевром Ґабрієля Ґарсія Маркеса, метафоричним описом історії Колумбії або Латинської Америки. Роман описує історію життя родини Буендіа та їхнього містечка Макондо впродовж ста років.
“Сто років самотності”


Слайд #6
Обкладинка першого видання


Слайд #7
Номер 17 у Рейтингу 100 найкращих книг усіх часів журналу Ньюсвік.


Слайд #8
Обкладинки


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13
Сюжет
Майже всі події роману відбуваються у вигаданому містечку Макондо, але мають відношення до історичних подій в Колумбії. Місто засноване Хосе Аркадіо Буендіа, вольовим і імпульсивним лідером, глибоко зацікавленим в таємницях Всесвіту, які йому періодично відкривали заїжджі цигани на чолі з Мелькіадесом. Місто поступово зростає, і уряд країни виявляє інтерес до Макондо, але Хосе Аркадіо Буендіа залишає керівництво містом за собою, переманивши надісланого алькальда (мера) на свою сторону.
Ауреліано Бабілон незабаром залишився один у будинку Буендіа, де він вивчав пергаменти цигана Мелькіадеса. Він на деякий час припиняє їх розшифровку через бурхливий роман зі своєю тіткою Амарант-Урсулою. Коли вона помирає під час пологів, а їхній син (який народжується зі свинячим хвостиком) з'їдений мурахами, Ауреліано нарешті розшифровує пергаменти. Будинок і місто потрапляють в смерч, як свідчили столітні записи, в яких містилася ціла історія сімейства Буендіа, передбачена Мелькіадес. Коли Ауреліано завершує перекладати, місто остаточно стирається з лиця землі.


Слайд #14
Кінець