Презентація "Волт Вітмен"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Волт Вітмен"
Слайд #1
Волт Вітмен
- американський поет, есеїст, журналіст та гуманіст.
Підготувала
Учениця 10 класу
Мирненської ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Котелюх Ірина
(31.05.1819 — 26.03.1892)


Слайд #2
Волт Вітмен народився 31 травня 1819 року у фермерській родині у селі на Лонг-Айленді. Оскільки жив в робітничій сім'ї, то в 11 років вже працював «хлопчиком на побігеньках» у місцевого юриста безкоштовно, тільки за те, що юрист давав йому книги з бібліотеки.


Слайд #3
Далі працював складачем у друкарні, журналістом. У 1846 році — став редактором у «Демократичній газеті», а в 1852 році розлучився з журналістикою і почав займатися літературною діяльністю.


Слайд #4
Наступний етап у житті поета - Громадянська війна у Сполучених Штатах (1861 -1865). Працюючи санітаром у тилових шпиталях, він не раз зазнавав смертельної небезпеки, доглядаючи тифозних і холерних хворих.


Слайд #5
Повоєнні роки були дуже важкими для поета. Доля завдавала йому удару за ударом: він довго .не міг знайти роботу, потерпав від злиднів, поховав матір і брата. У 1873 році Вітмена вразив параліч.


Слайд #6
Але поет не здавався. Він пройшов через усі випробування, зберігши любов до життя, до людей і віру в торжество добра і людяності.


Слайд #7
На жаль, в останні десятиріччя життя Волта Вітмена розбив параліч, проте його могутній дух залишився незламним. У 1892р. Поета не стало. А на його могилі на високому пагорбі поставили гранітний пам'ятник, який він сам замовив…


Слайд #8
Музо! Я приношу тобі наше “тут” і наше “сьогодні”…
(В. Вітмен)


Слайд #9