Презентація "Трагічна любов Майстра і Маргарити"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Трагічна любов Майстра і Маргарити"
Слайд #1
Трагічна любов Майстра і Маргарити


Слайд #2
Головні герої роману Майстер і Маргарита - люди одружені, але їхнє сімейне життя було не дуже щасливим. Може через це герої шукають те, чого їм так не вистачає.


Слайд #3
Маргарита в романі стала прекрасним узагальненим і поетичним образом жінки, що любить. Без цього образа роман втратив би свою привабливість.


Слайд #4
Майстер багато в чому схожий на самого автора. Він спочатку був істориком, а потім раптово відчув своє письменницьке покликання. Майстер байдужий до радостей сімейного життя, він навіть не пам'ятає ім'я своєї дружини, не прагне мати дітей.


Слайд #5
Можна сказати, образ Майстра - символ страждань, людяності, шукача істини у вульгарному світі. Майстер хотів написати роман про Понтія Пілата, але цей добуток не прийняли критики. Він продав душу Воланду, щоб написати свій роман. Щиросердечні страждання зломили Майстра, і свій добуток він так і не побачив.


Слайд #6
Чому ж між цими героями спалахнула любов? Мабуть, в очах Майстра, як і в очах Маргарити, горів якийсь незрозумілий вогник, інакше ніяк не пояснити любов, що “вискочила” перед ними й уразила відразу обох.


Слайд #7


Слайд #8
У романі «Майстер і Маргарита» М. О. Булгаков показав велике й світле почуття -Любов. Любов головних героїв повна взаєморозуміння, у критичні моменти життя Маргарита була для Майстра насамперед іншим. Іншим, що не зрадить і не відвернеться.


Слайд #9
Майстер – філософ, персоніфікує в романі М. О. Булгакова творчість, а Маргарита – любов. Любов і творчість створюють гармонію в житті.


Слайд #10
Маргарита настільки безмежно любить, що готово на все, тільки б ще раз побачити дорогу їй людину. Вона погодилася на пропозицію Азазелло зустрітися з Воландом, не упустила шанс повернути Майстра.


Слайд #11
Любов Майстра й Маргарити – неземна любов, їм не дали любити на землі, Воланд забирає закоханих у вічність. Майстер і Маргарита завжди будуть разом, а їх вічна, не минаюча любов стала ідеалом для багатьох людей, що живуть на землі.


Слайд #12