Презентація "Ернест Хемінгуей"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Ернест Хемінгуей"
Слайд #1
Ернест Хемінгуей.Прощавай, зброє! Старий і море
підготували учні 11-В класу Ромєц і Стєпской


Слайд #2
Ернест Хемінгуей
Ернест Міллер Хемінгуей (англ. Ernest Miller Hemingway; 21 липня 1899 — 2 липня 1961) — американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури за 1954 рік.


Слайд #3
Прощавай, зброє!
Прощавай, зброє! — автобіографічний роман Ернеста Хемінгуея, що побачив світ у 1929 році. Тема роману — кохання під час трагічних подій Першої світової війни.


Слайд #4
Сюжет роману
Американський архітектор Фредерік Генрі потрапляє добровольцем в італійську армію (що воює проти австрійців). Він служить в якості шофера в санітарній частині.
Все, що побачив Генрі на передовій, змінює його ставлення до війни. Його ставлення до життя також змінюється після того, як він вперше в житті закохується — в шотландку Кетрін Барклі. Зрештою, Генрі дезертирує з армії, разом із коханою нелегально тікає до Швейцарії. Там вони знаходять спокій, притулок від жахів війни. Проте Кетрін Берклі помирає від складних пологів, чим і закінчується роман.


Слайд #5
Персонажі
Фредерік Генрі — американський доброволець в італійській армії;
Кетрін Барклі — кохана Генрі, медсестра;
Рінальді — італійський військовий хірург.


Слайд #6
Старий і море
«Старий і море» — повість-притча американського письменника Ернеста Хемінгуея. В основі повісті розповідь про кубинського рибалку Сантьяго, його боротьбу з гігантською рибиною, що стала найбільшою здобиччю у його житті.


Слайд #7
Сюжет і персонажі
Сюжет
Старий рибалка Сантьяго вирушає далеко у відкрите море. Йому поталанило: він упіймав рибу, але вона настільки велика і дужа, що старому доводиться довго і тяжко змагатися, щоб перемогти її. А на зворотньому шляху акули обгризли рибу, і старий приплив до берега лише з її скелетом.
Персонажі
Сантьяго — старий рибалка;
Манолін — сусідський хлопчисько.


Слайд #8
ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!