Презентація "Харукі Муракамі"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Харукі Муракамі"
Слайд #1
Харукі Муракамі
Подзаголовок


Слайд #2
Харукі Муракамі (яп. 村上 春树) - японський письменник і перекладач, народився 12 січня 1949 року в місті Кіото в сім'ї вчителя класичної філології.


Слайд #3
Навчався Муракамі в університеті Васеда на відділенні театрального мистецтва за фахом «класична драма».


Слайд #4
Перша книга вийшла в 1979 році, це була перша частина т. н. «Трилогії пацюка», повість «Слухай пісню вітру». За цю повість він отримав престижну нагороду, літературну премію «Гундзи сіндзін-се». Це щорічна премія журналу «Гундзи», що присуджується письменникам Японії. За цю ж повість, але трохи пізніше, він отримав від відомого літературознавчого журналу «Бунгей» - «Премію імені Номи». До кінця року ця книга була розпродана фантастичним для початківця автора накладом, - понад 150 тисяч примірників


Слайд #5
Друга частина «Трилогії Пацюка», повість «Пінбол 1973», була опублікована в 1980 році.


Слайд #6
У 1981 році Харукі Муракамі вирішив присвятити себе письменницькій діяльності і продає ліцензію на управління баром. Третя частина «Трилогія Щура», «Полювання на овець» (перший роман письменника), був написаний в 1982 році. За нього Муракамі в цьому ж році отримав чергову премію «Нома».


Слайд #7


Слайд #8


Слайд #9
Роман «Норвезький ліс» був надрукований в 1987 році.


Слайд #10
У цьому ж році Харукі Муракамі переїжджає до Лондона. І вже тут він закінчує писати роман «Денс, Денс, Денс». Дана книга була продовженням «Трилогії Пацюка». Збірка оповідань «Удар у телепузиків» вийшов в Японії в 1990 році.


Слайд #11
У 1991 році він перебирається жити до Америки. У місті Прінстон (штат Нью-Джерсі) займає посаду стажиста - дослідника в місцевому університеті. У цьому ж році в Японії виходить зібрання творів у восьми томах, в них були зібрані всі твори, написані з 1979 року по 1989 рік. У 1992 році Муракамі отримує ступінь ад'юнкт-професора Прінстонського університету. Ще цього року він закінчив роботу над романом «На південь від кордону, на захід від сонця».


Слайд #12
Покинувши Японію, він перший в історії японської літератури, подивився на батьківщину очима європейців.


Слайд #13
У 1994 році в Японії (Токіо), було видано два томи роману «Хроніки Заводний Птахи».


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16


Слайд #17
28 травня 2009 в Японії в продаж надійшов новий роман Муракамі «1Q84». До кінця дня весь стартовий тираж книги був розкуплений.


Слайд #18
У вересні 2010 року в Росії була випущена російська версія книги «Про що я говорю, коли говорю про бігу». Сам автор охарактеризував цю книгу як збори записок про біг, а не секрети про здоровий спосіб життя. Відкрито писати про біг, як сказав сам письменник, це означає відкрито писати про самого себе.


Слайд #19
Крім літературної діяльності про Харукі Муракамі можна розповісти наступне: одружений, дітей немає. Багато часу приділяє триатлону та марафонського бігу, навіть брав участь у забігах на надмарафонський відстані.


Слайд #20
Список літератури:
http://vsenichego.ru/?p=3988
https://www.google.com.ua/search?q


Слайд #21