Презентація "Жуль Верн"

+7
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Жуль Верн"
Слайд #1
Жуль Верн


Слайд #2
Народився Жель Верн 8 лютого 1828 у місті Нант в сім'ї адвоката. Виховання в сім'ї з юридичними корінням відбилося на біографії Жуля Верна.


Слайд #3
У Парижі майбутній письменник отримував юридичні знання. Але крім права Жюль Верн захоплювався літературою. Він писав оповідання, комедії.


Слайд #4
Вперше його п'єса була поставлена в 1850 році, а першим надрукованим твором став роман із серії «Незвичайних подорожей» у 1863. З тих пір Верн випробував безліч професій, але не переставав писати.


Слайд #5
Ам'єнський будинок з вежею, де жив і працював Жюль Верн


Слайд #6
Перший роман Жюль Верна у біографії приніс йому великий успіх. Надихнувшись позитивними відгуками, письменник продовжив створювати пригодницькі романи, просочені науковими чудесами.


Слайд #7
Верн постійно подорожував: по США, Середземного моря, об'їздив майже всю Європу. За свою біографію Жюль Верн написав 66 романів, безліч повістей, п'єс. У творах Верна сплетено шляхетність героїв, неймовірні подорожі, точний опис техніки.


Слайд #8
Його твори…


Слайд #9
П’ять тижнів на повітряній кулі


Слайд #10
"П'ять тижнів на повітряній кулі" - перший роман з циклу "Незвичайні подорожі". Доктор Самуель Фергюсон і його супутники подорожує по незвіданій Африці, використовуючи пілотовану повітряну кулю власної конструкції, і роблять географічні відкриття.


Слайд #11
А також…


Слайд #12
Навколо луни


Слайд #13
З Землі на луну


Слайд #14
Таємничий острів


Слайд #15
"Таємничий острів" (1875) - один з найбільш захоплюючих романів , де нам зустрічається Капітан Немо. Події відбуваються за часів громадянської війни в США, коли п'ятеро сміливців-сіверян рятуються від полону на повітряній кулі. Страшна буря викидає їх на берег безлюдного острова. Відвага й таланти нових поселенців острова допомагають їм облаштувати своє життя, не відчуваючи потреби ні в їжі, ні в одязі, ні в теплі і затишку. Мирне перебування "робінзонів" на острові порушує загроза нападу піратів, але якась таємнича сила допомагає їм у найскладніших ситуаціях …


Слайд #16
Двадцять тисяч років під водою


Слайд #17


Слайд #18
Пятнадцятирічний капітан


Слайд #19
Роман "П'ятнадцятирічний капітан" Верна оповідає про пригоди юного капітана китобійної шхуни "Пілігрим" Діка Сенда. Через зраду суднового кока Негоро корабель, що прямує до Америки, викидає на берег Анголи. Відважні і благородні герої цього твору сміливо зустрічають небезпеки і долають їх.


Слайд #20
У своїх творах Жуль Верн передбачив наукові відкриття та винаходи в самих різних областях, в тому числі акваланги, телебачення і космічні польоти


Слайд #21
Робота
Учениці 6 класу
Іващук Ірини