Презентація "Леонардо Да Вінчі"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Леонардо Да Вінчі"
Слайд #1
“Тільки з користю прожите життя довге”
Леонардо Да Вінчі


Слайд #2
Леонардо народився в родині багатого нотаріуса і землевласника П'єро, його матір'ю була проста селянка Катерина. Він отримав непогану домашню освіту.


Слайд #3
Леонардо любив воду: він розробив інструкції з підводних занурень, винайшов і описав прилад для підводного занурення, дихальний апарат для підводного плавання. Всі винаходи Леонардо лягли в основу сучасного підводного спорядження.


Слайд #4
Леонардо залишив проекти повітряного гвинта, танка, парашута, ткацького верстата, шарикопідшипника і літаючих машин.


Слайд #5
Візуалізація деяких проектів Да Вінчі
Планер
Парашут
Танк


Слайд #6
Леонардо першим з живописців став досліджувати людське тіло, щоб зрозуміти розташування і будову м'язів. Він отримав дозвіл на діссекцію трупів і склав докладні малюнки з описами багатьох людських органів.


Слайд #7
Він віртуозно грав на лірі. Коли в суді Мілана розглядалася справа Леонардо, він фігурував там саме як музикант, а не як художник чи винахідник.


Слайд #8
За однією з теорій, Мона Ліза посміхається від усвідомлення таємної для всіх вагітності. За іншою версією, Джоконду розважали музиканти і клоуни в той час, як вона позувала художнику. Є ще одна теорія, згідно якої, «Мона Ліза» - це автопортрет Леонардо.
Мона Ліза


Слайд #9
Зберігся один з небагатьох ескізів живописця, який Леонардо зробив до початку роботи над відомою картиною “Таємна вечеря”.


Слайд #10
Інші винаходи Леонардо
Як відомо, Леонардо Да Вінчі був інженером, за своє життя він винайшов чимало зброї. 1502 року Леонардо поступив на службу до Чезаре Борджіа в якості архітектора і військового інженера.


Слайд #11
Чи знали Ви...
...Що Леонардо Да Вінчі купував на ринку поневолених тварин тільки для того, щоб їх відпустити? Митець був небайдужий до польотів і тому особливо часто купував і відпускав на волю птахів.


Слайд #12
ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ВАШУ УВАГУ!
Виконала презентацію:
учениця 11-А класу
Волохіна Наталія