Презентація "“Новий курс” Ф.Д. Рузвельта та його основні підсумки"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "“Новий курс” Ф.Д. Рузвельта та його основні підсумки"
Слайд #1
“ Новий курс” Ф.Д. Рузвельта та його основні підсумки
Підготувала:
Учениця 10 класу
Фотул Вікторія


Слайд #2
Франклін Делано Рузвельт
Завдяки незвичайному поєднанню свідомості своєї сили та покликання, міцності нервів і тактичних тонкощів він перешкодив тому, щоб США ізолювалися в Західній півкулі.


Слайд #3
Однією з найбільш важливих причин того, що США стали новою супердержавою світу після закінчення Другої Світової Війни, є саме політика Франкліна Делано Рузвельта


Слайд #4
Перебування Рузвельта на посаді губернатора штату Нью-Йорк на думку багатьох не було ознаменовано суттєвими досягненнями. Економіка штату була в такому ж жалюгідному стані, як і всюди, а влада штату займала таку ж вичікувальну позицію, як і адміністрація у Вашингтоні.


Слайд #5
Навесні 1931 року Рузвельт говорить про "нові і не випробувані ще засоби", про необхідність експериментувати, довірити країну новому керівництву в силу змін, що відбулися в "економічному і соціальному балансі країни".


Слайд #6
Програма Ф. Д. Рузвельта, яка отримала гучну назву - «Новий курс», передбачала вжиття заходів, покликаних оздоровити економіку завдяки її докорінному реформуванню.


Слайд #7
Президент покладався на «принцип пилососа»


Слайд #8
Всі банки було зачинено!


Слайд #9
Регулювання біржевої діяльності


Слайд #10
Білль про допомогу фермерам


Слайд #11
Усього було витрачено на допомогу безробітним більш ніж 4 млрд. долларів


Слайд #12
Відповідно до закону про відновлення промисловості, було створено спеціальне урядове агентство, Адміністрація відновлення промисловості, завданням якої була боротьба з недобросовісною конкуренцією і нездоровими стосунками між бізнесом і працівниками.


Слайд #13
Положення афроамереканців
Сам президент Рузвельт набрав на другорядні позиції в своєму кабінеті стільки кольорових громадян, що їх називали «чорним кабінетом»


Слайд #14
Президент прищепив нації розуміння того, що конституція не є чимось застиглим, а повинна відігравати роль інструмента для прогресу американської демократії, а не його гальма.


Слайд #15
Висновки
“Новий курс” Рузвельта спричинив зміни:
Стабілізація грошової системи
Реформи в сільському господарстві
Боротьба з безробіттям
Адміністрація відновлення промисловості
Положення афроамериканців


Слайд #16
Дякую за увагу!!